Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha peldaul oktober 17-en...

Ha peldaul oktober 17-en beteg leszek akkor hogy kell kiszamitani hogy mikor volt a peteeres?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mikor a legjobb idoszak teherbe esni ? hogy kell kiszamolni ? mert sok mindent hallottam es nem vagyok biztos a dolgokban !

2014. okt. 14. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Félidőnél van peteérés kb. Ezt nem lehet pontosan kiszámítani egyébként.

Hány naposak a ciklusaid? 28 napos ciklusnál 14. nap körül van peteérés, ezért mondják azt, hogy 28 napos ciklusnál a 10-18. napokon van esély a teherbeesésre.

2014. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat 32- 38 naposak , mikor hogy . peladul egy 35 -nel mikor van ? a menszesz elso napjatol kell szamitani vagy mikor vege ?
2014. okt. 14. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruáció első napjától kell számolni a ciklust. Ha ennyire fontos, hogy megtudd akkor a helyedben megpróbálkoznék a ovulációs tesztekkel.

Ha rendszertelen a ciklusod akkor nőgyógyásszal is.

2014. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ertem , koszi, hat meg nem fontos nagyon csak majd jovobe lesz az
2014. okt. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!