Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évek óta visszatérő candida,...

Évek óta visszatérő candida, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Évek óta folyamatosan visszatér a candida, már kipróbáltam az összes vénynélküli szert, voltam vele többször is nőgyógyásznál, de amit felírt sem volt jó. Fél évig szedtem egy vényre kapható candida elleni gyógyszert, hetente 1 szemet kellett szedni, míg szedtem teljesen tünetmentes voltam, de az abbahagyás után 1 hónapra ismét visszatért.

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel milyen orvoshoz forduljak? Háziorvoshoz, vagy ismét a nőgyógyászhoz, aki a rákszűrésen kívül semmilyen vizsgálatot nem csinál, csak felír valami kúpot meg valami gyógyszert, hogy használjam 2 hétig, ami persze nem csinál semmit. Nagyon el vagyok keseredve, nem érzem jól magam. Állandóan puffadt vagyok, megy a hasam, bármennyit alszok fáradt maradok, fájnak a végtagjaim, viszket és ég a nemi szervem. Tudna valaki segíteni?



2014. okt. 15. 11:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném még azzal, hogy sokszor ég a gyomrom, és hüvelyi folyásom is van.
2014. okt. 15. 12:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem orvos fog segíteni rajtad, hanem az étkezés megreformálása. A candida szereti a fehér lisztet, cukrokat, stb. Változtass étrendet.
2014. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!