Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, de nincs fertőzés,...

Viszket, de nincs fertőzés, akkor most mitől van?

Figyelt kérdés

A hüvelybejáratomnál gyakran viszketést érzek, főleg ha egyébként hozzáérek a bőrhöz. Előfordult, hogy pisiltem és csípte a bőrömet.


Voltam orvosnál is, azt mondta minden fertőzésre negatív, de még mindig viszket, szeretkezni se tudok tőle, mert akkor még éget is.


Próbáltam utánaolvasni, hogy mi lehet, de nem jutottam sokra.

Száraznak nem száraz, igyekszem nem vakarni/hozzányúlni feleslegesen, a fehérneműimmel és a mosáshoz használt szerekkel se volt eddig bajom.


Segítsetek, mert begolyózom...



2014. okt. 15. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kidörzsölődik a fehérneműidtől?Nem váltottál mostanság más fajtára? Mióta kezdődött? Esetleg bármi amit azóta másképp csinálsz?

Én esetleg azt tudnám javasolni, hogy pár napig kenegesd neugranormonnal, az ártana nem árthat és ha a hámréteg viszket tuti segít.

2014. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem váltottam fehérneműket, és eddig nem is volt problémám velük.


Szeptember feszten voltam olyan balga, és használtam a wc-t, ott kaptam egy kis allergiás reakciót fenékre, pont ezért mentem el orvoshoz is, hátha elkaptam még valamit, de így, hogy minden negatív lett, nem tudom mi lehet, vagy hogyan kezeljem.


Azóta egyszer már enyhült is (időközben beteg voltam, kaptam antibiotikumot meg allergiára gyógyszert, nem tudom, hogy ez volt-e az oka), de előző héten aikido edzés után megint visszajött.


Gondoltam arra is, hogy esetleg kidörzsöltem... de nem az ajkaim viszketnek, hanem rendesen a bemenet.


Eddig körömvirág-krémmel próbáltam kezelgetni (a tubusos fajtával), este bekentem, másnap reggelre kicsit jobb lett.


A kenőcsnek utánaolvastam, köszönöm az ajánlást, kipróbálom!

2014. okt. 15. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megint orvoshoz kell menned, mert a tüneted nem szünt meg.
2014. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 napja voltam, ma kaptam meg az eredményeket, csak már tényleg idegesít.
2014. okt. 15. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az is lehet, hogy inkább egy bőrgyógyászt kéne felkeresned (esetleg a bőr és nemi beteg gondozót). Csak mert a nőgyógyász olyan mintát vesz és küld vizsgálatra ami a hüvelyedből származik. Viszont a tüneteid alapján ez inkább bőrbetegségnek/allergiának tűnik.
2014. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ahah ez gomba lesz :)

canesten kombit vegyél rá. (vény nélküli) Nekem is ez volt a bajom, nekem odáig fajult az "ah nincs baj" hogy nem tudtam szeretkezni, mert még a behatolás sem ment annyira gyulladt is voltam, viszketett, égett, és a dörzsölés fájt. Ja meg ki is száradtam lent, főleg a gát közelében. Ez pár nap alatt rendbevágott. Hajrá (mellesleg idegen wc-n elég ha csak a combod ér hozzá, mivel a bacik felfelé vándorolnak :/)

2014. okt. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!