Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap nem tudta megcsinálni...

B32 kérdése:

Tegnap nem tudta megcsinálni a dokim a rákszűrést, mert épp hogy hozzáért a hüvely falához vérzett. Okozhatja ezt az érzékenységet meglévő fertőzés vagy gyógyszer használata? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Antibiotikum után elöjött egy kevés gomba. Használtam rá három db Gynoxin hüvelykúpon és két db-os Diflucan tablettát. Ennek a kúrának kedd reggel lett vége. Csütörtökön berakta a nőgyógyász a kacsát, látszólag nem volt már nyoma fertőzésnek. Viszont mikor próbálta levenni a kenetet citológiához elkezdtem vérezni. Még ma is jött egy kicsi. Írt még fel Klion D-t illetve utána Lactofeel -t is kell használnom pár alkalommal. Egy hónap múlva kell visszamennem. Szerintetek ezt a vérzést okozhatta a használt gyógyszer vagy maga a fertőzés? Félek nagyon a méhnyakráktól. Ugye nem emiatt kezdtem el vérezni? Tavaly augusztusban voltam utoljára rákszürésen.
2014. okt. 3. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az antibiotól lehetett -

Mennyi idős vagy? Nem hinném, hogy bármilyen

rosszindulatú dolog lenne

2014. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32, az utóbbi három hónapban háromszor volt gombám és mindig használtam rá valamit. Lehet hogy már ez a sok kezelés gyengített le ennyire hogy nem lehetett levenni a rákszűrést? Meg végül is azon gondolkodtam, hogy csak mondta volna a doki is, hogy nagy baj van, nem pedig még plusz kezelést ajánlott volna, nem?
2014. okt. 3. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos nincs nagyon komoly baj, ha 1 hónap múlva kell visszamenned és felírt dolgokat.
2014. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!