Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás után...

Méhszájseb fagyasztás után kb.1,5 héttel vérezni kezdtem és azóta is folyamatosan vérzek. Normális ez?

Figyelt kérdés

A fagyasztás szeptember 24én volt, azaz 3 hete pontosan. Kb. másfél hétig csak erősebb átlátszó folyás volt, de a doki felhívta a figyelmemet erre, így nem is aggódtam.

Azt azonban nem említette, hogy vérzés is jelentkezett.

Márpedig már lassan 2 hete vérzek!! Menstruáció gyenge napjához hasonlítanám, tehát nem erősen, de van, és nagyon zavaró. Egyes napokon barnás váladék és csak pisiléskor jön konkrét vér... de legtöbb napon csak vér jön.

Kezdek aggódni, hogy ez normális. Doki azt mondta műtét után 1 hóval minden panasznak el kell múlnia, de már két hete vérzek, és nem hiszem hogy ez normális,

Az a baj hogy magyarországon csináltatttam a műtétet, és angliában élek, tehát visszamenni nem tudok hozzá.

itt pedig nem lehet elmenni nőgyógyászhoz, csak a háziorvoshoz és amúgy se akarok itt orvoshoz menni.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Mit tudtok mondani?


2014. okt. 15. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebböl komoly gondod lehet.Menj dokihoz.
2014. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azonnal menj vissza.
2014. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a dokit akinél voltál csak fel tudod hívni
2014. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
holnap reggel felhívom akkor.
2014. okt. 15. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
És mit mondott?
2014. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!