Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem mondani néhány...

Ukrán Végrehajtó kérdése:

Tudnátok nekem mondani néhány tippet, hogyan állíthatnám meg a szörnyű hajhullásom és hogyan serkenthetném a növekedést?

Figyelt kérdés
Nem festem a hajam, nem vasalom, illetve 2-3 éve vasaltam de nem vittem túlzásba. Ideges, stresszes típus vagyok, talán ez is rányomja a bélyeget. Ezenkívül 3 évig használtam ricinusolajat néhány hónapos szünetekkel, de nem segített, nem vettem észre semmi változást, drága hajnövesztőket még nem próbáltam, de fogalmam sincs melyik lenne a jó, nem akarok mindent összevásárolni, pláne mivel drágák. Talán jobb lenne folyadék állagú, mert a gyógyszeres megoldásról halottam, hogy nem csak haj és körömnövesztő, hanem értelemszerűen akkor a testszőrzet is erősödik :(
2014. okt. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos fajta hajhullás ill. kopaszodás örökletes eredetű. Tehát előbb nézz utána a családban több nemzedékre visszafelé (elsősorban a nagyszülők és lejjebb), volt-e valaki ritka hajú. A hajnövesztőkben ne higyjél. A stressz biztosan nem tesz jót sem a hajnak, sem a bőrnek. Esetleg megpróbálhatod a fejbőr vérellátást fokozni, ha naponta 1-2 órát át pl. olyan testhelyzetben vag, ahol a fejbőr van a legalacsonyabb ponton(pl. fekvés felpolcolt lábbal).
2014. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az okát kellene megnézni:) Nekem is nagyon hullott az elmúlt időben a hajam, pedig én sose festettem és sose vasaltam, de hallottam, hogy jöhet rossz fogról is, ezért betömettem a lyukas fogamat:)) Illetve kiderült, hogy vérszegény is vagyok és mióta szedem a vastablettát egész tűrhető meg a Rossmannban vettem hajhullás elleni sampont és frissen mosva tényleg "kézzel" fogható az eredmény:) Egyébként ősszel mindenkinek hullik a haja.
2014. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológust ajánlanék sürgősen! A hajhullás egyik vezető tünete pl a pajzsmirigy problémának, PCOS-nak, más hormonzavarnak! Tessék az okot kideríteni, utána jöhet bármi csodaszer.
2014. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!