Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász duzzadtnak titulált...

Nőgyógyász duzzadtnak titulálta a méhem. Lehet terhesség, vagy mi okozhatja még?

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál vizsgálaton a hasam tapintása során duzzadtnak érezte a méhem. A melleim fájnak, hatalmasak, azokat is megvizsgálta, és azt mondta ezek is terhességre utalnak. Ultrahangon nem látott még semmit. Mi okozhatja még, hogy duzzadt legyen a méh, ha mégsem terhesség? :)Aznap reggel csináltam egy terhességi tesztet, de negatív lett.

2014. okt. 16. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet néhány nappal a vizsgálat után. Drukkolok, csak tudnám, hogy pozitívhoz, vagy negatívhoz kell?
2014. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, hogy 10 éve nem esem teherbe. Már 2 éve nem is gondolok rá, most is csak rákszűrésre mentem. Természetesen nagyon örülnék neki, csak nem hinném el szerintem ennyi idő után. :) Köszönöm szépen, hogy írtál!
2014. okt. 16. 14:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Wow, ez akkor most nem semmi meglepetés lenne. :D

Majd írj, hogy mi történt, kíváncsian várom én is és szurkolok, hogy az legyen amit te szeretnél!

2014. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! :) Én biztosan fogok írni. :)
2014. okt. 17. 08:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem amikor vizsgálat során nagyobb volt a méhem akkor terhes voltam.
2014. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Eddig mindenkinek. Azért még mindig szektikus vagyok, de majd kiderül. :)
2014. okt. 17. 09:51
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Amikor nekem duzzadtabb volt a méhem, és érzékenyek voltak a melleim, akkor várandós voltam. Úgyhogy szerintem nyugodtan kezdj el hinni a dologban. Az 1. fiamnál végig negatív volt a teszt, mégis ott volt. Egyszer 10 hetesen a kezembe akadt egy fel nem használt teszt, és buliból megcsináltam. Negatív lett. Halálra váltam, és felhívtam az orvosomat. 1 órával később már az UH-on feküdtem, és a kisbabám szívhangja úgy dübörgött, hogy még a kint várakozók is hallották. :-)


Drukkolok!

2014. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Nem semmi történet. Még szkeptikus vagyok, mert holnapra várom amúgy a menstruációmat. Soha nem volt még ilyen egyébként, hogy duzzadtnak érezték a méhem. A melleim sem csináltak még ilyet. Szóval akár optimistább is lehetnék, de valamiért nem megy. :) Köszönöm szépen, hogy leírtad nekem a történeted! :)
2014. okt. 17. 13:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg mi lett!
2014. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg fogom írni. Elvileg ma már meg kellett volna jönni, de legkésőbb holnap. A melleim még mindig hatalmasok és kemények, inkább már csak mozgásra, vagy nyomásra fájnak. Olyan érzés, mint mindkettőben kő lenne. A fájdalom hullámokban jön. A hasam még mindig duzzadt alul. Jelenleg közepes hányingert érzek. Nem merek még tesztelni, majd hétfőn.
2014. okt. 18. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!