Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hólyaghurut miatt...

Visszatérő hólyaghurut miatt véget érő párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Három éve vagyok együtt a barátommal, nászutas betegségem van (honeymoon cystitis/ együttlét utáni hólyaghurut)gyakorlatilag minden 3. szex után hólyaghurutom lesz nagy fájdalmakkal és kezelni kell min. 1 hétig. Mindenfélét kipróbáltunk már (az orvosok nem tudnak segíteni), de persze emiatt sokszor nem szeretkezünk mert vagy éppen fáj vagy rettegek. A gond ott van, hogy a párom kezdi unni ezt az egészet meg engem okol mindenért és tőlem várja csak a megoldást mikor mindent megteszek. Már észrevettem sajnos, hogy félrekacsingat... persze, hiányzik neki a szex. De ezt így kell megoldani?? Vagy miért érdemeljük ezt? Nem tehetek a betegségről és senki más sem, most akkor könyörgöm, soha egy normális kapcsolatot nem fogok tudni kialakítani ezzel a betegséggel mert senki sem fogja megérteni?? Akkor mi a megoldás? Légyszi írjatok, TELJESEN el vagyok keseredve, hogy emiatt mennek tönkre a kapcsolataim.

2014. okt. 17. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Azon csodálkozom, hogy egyáltalán, hogy vagy képes együtt lenni egy férfivel, mikor nem vagy kikezelve normálisan.

Hiszen így folyamatosan fertőződ a másik embert, és tőle szépen vissza is kapod, amit neki adtál.

Nem hiszem, hogy ezt egy doki nem mondta volna el neked, illetve nem szólt volna róla.

2014. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Nem csodálom, hogy minden normális pasi otthagy. Azonnal kezeltesd ki magad, és azt sem hiszem, hogy ezt te ne tudnád. Miért van az, hogy más nők cca. 2 nap alatt tudják, ha akár egy gombát, vagy bármi mást kapnak el? és eszükbe sincsenek kikezeletlenül a partnerükkel lenni? Sőt még ők viszik a partnerüket is kikezelésre.


Te miért nem ilyen ember vagy?

2014. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem figyelsz a partneredre, hogy ne kapjon el tőled semmit?
2014. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Eddigi válaszolóknak üzenem! Oltári hülyét csináltatok magatokból, tudok gratulálni! A visszatérő fertőzésnek ugyanis semmi köze nincsen ahhoz, hogy egymásnak adogatnak bármit is, ha vmiről nem tudok vmit, akkor nem alkotok véleményt!

Kérdező, nagyon sajnállak, egy cipőben járunk :( a fertőzést a SAJÁT baciaid okozzák, de gondolom ezt te is pontosan jól tudod, csak az eddigi válaszolók hülyeségére reflektálok ( nem térek magamhoz, annyira felhéborodtam egyébként). Nekem az segített, hogy minden aktus után azonnal pisilek, akkor is, ha csak pár csepp jön ki. Ha mód van rá, akkor pár órán belül ismét megpróbálok még egyszer, ehhez persze sokat iszok is. Ahogy elnéztem, a fertőzés tüneti megjelenéséig 12 óra eltelte szükséges, legalább 2 pisilek ezidő alatt. Arra is megpróbálok odafigyelni, hogy mindketten tiszták legyünk előtte. Ha nem is rögtön aktus előtt, de pár órán belül mindketten meg legyünk fürödve, kiváltképp ha esetleg nagywcn volt vmelyikünk. megelőzésre, enyhe tünetekre nekem még a medveszőlőt ajánlották, van tabletta formájában, bár most nem jut eszembe a neve. mindesetre fertőtleníti a hólyagot, nem lenne baj, ha aktus után szednél ilyet. radikális esetben lehet antibiotikumot is beszedni, bár ezt nem ajánlom. Inkább tényleg ez a medveszőlő (mindjárt kikeresem a nevét), meg a sok sok pisilés. Tényleg, úgy ne aludj el, hogy nem pisiltél legalább egyet.

2014. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Urzinol a neve, vénynélkül kapható gyógynövényes cucc. Nekem is mindig van a táskámban.
2014. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. kommentelő köszönöm! Ennek semmi köze a partneremhez (amúgy is gumival védekezünk) és mindig ki vagyok kezelve, de minden szex után visszajön. Olvassatok utána.
2014. okt. 17. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
43%os! Akkor most megkérlek, hogy használd a guglit, és nézz utána a betegségnek, aztán jól szégyelld el magad, hogy jöttél okoskodni, mikor totál hülyét csináltál magadból. Ahelyett, hogy itt pattognál, nézz utána, nem egymást fertőzik meg a betegséggel, ez nem hüvelygkmba vagy szifilis, márcsak azért sem, mert a kiválasztő szervrendszer nem összetévesztendő a szaporodó szervrendszerrel. Amennyiben nem tudsz érdemben hozzászólni vmihez, úgy fogd be a szád, az sem lehet véletlen, hogy 43 %os vagy.
2014. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy jó lenne, ha keresnél értelmes dokit, aki mindkettőtöket vizsgál és kezel. Nem normális, hogy minden x. szeretkezés után ez van.


A párod meg ahelyett, hogy kizárólag rád testálná a felelősséget, menjen el kivizsgáltatni magát.


Plusz: nem vagy allergiás a gumira véletlenül? Jó, tudom, vaginális tünetei lennének, de ki tudja.

2014. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. kör:

Szex előtt fürdés, de legalábbis az intim területek megtisztítása. Szex után szintén mosakodás, és ha kell, ha nem, pisilés. Emellett szedjél folyamatosan tőzegáfonyát.

Ha ez nem segít, jön a második kör:


"Szex előtt legalább 1 db szendvicset meg kell enni, 1 tabletta Nitrofurantoin-t 1 pohár vízzel szex után azonnal bevenni (háziorvossal írassa fel). Ez néhány óra alatt felszívódik (a felszívódást segíti elő, hogy előtte eszik, nem üres a gyomor), és a húgyutakba kiválasztódik, a következő pisilésnél elpusztítja a coli baktériumot, megakadályozza a szaporodását."


Ez egy neten válaszoló nőgyógyász tanácsa, szerintem érdemes megpróbálni.

2014. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, már a második körnél járok.. minden szex után be kell vegyek egy antibiotikumot, eddig működött, de legutóbb nagyon fájt közben a hólyagom és most is fáj néha.. de negatív az eredményem most.
2014. okt. 18. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!