Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lehetek terhes, de akkor...

Nem lehetek terhes, de akkor miért van ez?

Figyelt kérdés

Az évben kicsit nagyon felborult a ciklusom. Augusztus óta a mai napig szenved a ciklusom. Hol van, hol nincs, mint egy igazi mesében. Nem erős sosem, de van, ám olyan is van, hogy 1-2 napig nincs semmi, majd megint.

Párommal rendszeresen védekezünk óvszerrel, ez alapján nem lehetnék terhes. Viszont, az elmúlt időszakban, rengeteg gyomorsavam van, sokszor van hányingerem (de ahogy észrevettem, csak akkor, mikor túlhajtom magam és fáradt vagyok), illetve fáj a méhem. Orvoshoz jövőhéten tudok csak menni, de nem tudom mi lehet velem, és nagyon félek. Szerintetek mi lehet a bajom?



2014. okt. 17. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Feljön a gyomorsavad, reflux, nem nőgyógy. betegség. De a ciklusod miatt akkor is menj nődokihoz. A gyomorsav miatt pedig házidokihoz.
2014. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!