Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy lány későn érő típus,...

Ha egy lány későn érő típus, akkor hány éves korára fejlődik ki teljesen?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy 16 éves korra. Remélem ez nem igaz, mert nem akarok ilyen alsós kislány kinézetű lenni. 16/L
2014. okt. 17. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársaim közt is voltak lapos, vékony, madárcsontú, nagyon kislányosan kinéző lányok. Volt akit a strandon az arca alapján kiküldött a felnőttmedencéből az úszómester. Már negyven évesek vagyunk. A tapasztalat az hogy pont ezek a lányok lettek szülés után igazi bombanők, és a mai napig nagyon csinosak és nőiesek.
2014. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő.
2014. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, ahogy már írták. Én 23 éves vagyok és ha nem vagyok kifestve, még mindig mindenki 16 évesnek néz. Gyűlölöm mikor hivatalos helyen jónapotot köszönök és mindenki lesziáz például. Olyan, mintha még nem vennének felnőttszámba. :)

A mellem is most kezdett csak teltebb lenni, mióta fogamzásgátlót szedek....

2014. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A női test fejlődése 18-20 éves korra fejeződik be.

Többek között ezért is szörnyű és rendkívűl káros, amikor 14-16 éves lányok szedik a hormon tablettákat és nemi életet élnek (esetleg váltogatott partnerrel...).

2014. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!