Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a lánynak, hogy számomra már több levelezőtársnál, ha ő félénkebb típus?

Figyelt kérdés
A kölcsönös szimpátia elég hamar kiderült, és ahhoz képest, hogy félénk, korán meg is bízott bennem, legalábbis elmondása szerint még soha senkinek nem küldött ilyen rövid idő után képet, és hogy az ő pozitív hozzáállását csak magamnak köszönhetem, mert kiérdemeltem. Bókoltam is neki elég sokat, hálás is volt érte, csak nem tudom, ebből lejött-e neki, hogy tetszik nekem, bár próbáltam körvonalazni neki, de ennyire egyértelműen nem írtam meg. És hát érzelmileg is nagyon közel kerültem hozzá, kezdem azt érezni, hogy ilyen lányra vártam egész életemben, egyszerűen vonz hozzá valami, és csak rá tudok gondolni. Többek között viszont tartok pl. a korkülönbségtől (jó pár év), annak ellenére, hogy ő ettől nem idegenkedik. Úgy érzem, egy hullámhosszon lennénk, soha senkinél nem éreztem még azt, hogy ennyire passzol az ideálomhoz, jól elbeszélgetünk, és nem is akarom kihasználni őt, annyit már mondtam neki, hogy igazi álomlány, hogy ebből mit szűrt le, nem tudom. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán elmondjam-e neki, arra is gondoltam, hogy bevallom, aztán megmondom, hogy inkább eltűnök, vagy nem is tudom, hogy mi legyen. Nem gyerek már ő sem, szóval nem vagyok pedofil, vagy ilyesmi, mielőtt bárki ilyenre gondolna. Szerintetek inkább titkoljak el mindent, vagy ha elmondjam, akkor hogyan tegyem meg? Tisztában vagyok azzal, hogy más-más életszakaszban vagyunk, ezen is töröm a fejem. Köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 6. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ mekkora a korkülömbsèg?
2014. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyit jelent az a jó pár év és hogy hány évesek is vagytok, de ha így érzel, azt valahogy tudatnod kellene vele, személyesen lenne a legjobb, de ha nem megoldható, akkor marad az internet.

Én és a barátnőm is interneten habarodtunk egymásba, még mielőtt találkoztunk volna, de boldog és harmonikus kapcsolatban élünk, holott köztünk is van 4 év korkülönbség (ő 18 én 22).

2014. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, nem túl rámenősen mondd el neki, hogy hogy érzel. Az is lehet, hogy ő is hasonló cipőben jár mint te.
2014. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos több, mint négy év, bár nekem azt mondta, hogy inkább az idősebb fickók keresik a társaságát. Valamilyen szinten "bűnösnek" érzem magam, de arról meg nem tehetek, hogy én másképp kezdtem gondolni rá. Csak őrlődök magamban, hogy mit tegyek, őt se akarom megbántani azzal, hogy mondjuk szó nélkül lelépek.
2014. szept. 6. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy indult egy éve az én legcsodálatosabb történetem, közöttünk 5 év van, de ha írsz levelet, szívesen elmesélem. Hosszú, nem akarok mindenkit traktálni vele. :)
2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz, a helyzet az, hogy én kínosan érzem magam a korkülönbség miatt, mert még csak nem is 5 év, bőven több. És kicsit tartok attól, hogy megbélyegeznének engem emiatt.
2014. szept. 6. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha fontos Neked, add meg neki a lehetőséget, hogy erről ő döntsön. Ez a ti kettőtök dolga, utána jöhet a világ. Ne ezért mondj már le róla most..
2014. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak félek, hogy ha elmondok neki mindent, akkor számára is túl bonyolult lesz az ügy, és ő még az élete nagy döntései előtt áll, és nem akarom, hogy felesleges energiákat fordítson esetleg ilyesmire, mert van mivel foglalkoznia mással is. De közben meg képtelen vagyok őt elfelejteni, nem tudok rá másképpen gondolni, szóval nehéz ügy, de meg se bántanám őt.
2014. szept. 7. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm, tényleg nehéz ügy. Tudod, az is előfordulhat, hogy idővel, ahogy ő is egyre jobban kötődik hozzád, ő fog ezzel előhozakodni... Előbb-utóbb ki fogtok lyukadni valahová, mert a levelezés nem megy a végtelenségig.

Csak ne történjen meg az, hogy ő nem mer lépni, Te sem mersz lépni, pedig mindketten szeretnétek, és szépen lassan elhalványul minden. Néha kell kockáztatni.


Valamiért beszélgettek a mai napig. Talán neked pont az ő fiatalsága, életereje, neki pedig a Te tapasztaltságod, érett világlátásod érdekes. A különböző életutak találkozása lehet nagyon izgalmas és eredményes. De ha ennyire aggódsz, akkor várj egy kicsit még, adj neki még egy kis időt.

2014. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, a félénkebb lányok szerintem annyira nem beszélnek így konkrétan az érzéseikről, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Nyilván eljutunk majd valahová, csak én eddig még mindenkiben csalódtam, 99%-ban elutasítottak, ha valakit elhívtam valahová, meg volt egy-két félig-meddig baráti találkozó. Igazából már nem tudom, mikor csinálom jól a dolgokat. Voltak, akikkel hónapokon át leveleztünk, azt éreztem, hogy tök jó minden, erre leráztak vagy eltűntek, és bevallom, kicsit hülyének is éreztem magam, hogy ennyi időt és energiát öltem ebbe az egészbe. De ha hamarabb elhívtam valakit, ugyanígy jártam.

Mondjuk az is igaz, hogy kevés embertől kaptam annyira pozitív visszajelzéseket, mint tőle, úgy tűnik, tényleg hálás a jó szóért, a bókokért, azt veszem ki a szavaiból, hogy nem győz eltelni velük, és ez számomra is jó érzés. Viszont ő is mondta, hogy nem ismer még engem annyira, tehát lehet, hogy kicsit hagynom kellene még érlelődni a dolgot, csak engem nagyon megfogott, és a múltkor már azt álmodtam, hogy találkoztunk, és az arcát meg a haját simogattam. Meg a másik dolog az, hogy mi van, ha megint hónapokig húzódik az ügy, és ugyanaz lesz a vége, mint eddig. Közben meg lerohanni sem akarom, nehogy megijedjen, plusz ugye őt sem akarom elvonni a tanulástól, mert akkor meg bűntudatom lenne. Nehéz okosnak lenni, hogy senki ne sérüljön meg, de legyen is valami előrelépés.

Amúgy én se vagyok öreg, csak már nem vagyok kamasz. Az az igazság, hogy pont a félénksége, visszahúzódása, szerénysége, tisztasága fogott meg, szóval nem az a "virgonc" típus, én se vagyok társasági ember, nehezen nyílok meg stb., tehát úgy érzem, hogy jól meglennénk együtt.

2014. szept. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!