Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem? Lehet...

Mi történik velem? Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és több hete késik a menstruációm. 1 hónapja voltam együtt a barátommal és óvatosak voltunk. Csináltam több terhességi tesztet is (eddig 4-et) és mind negativ lett. A héten az alhasam elkezdett fájni, leginkább ha ülök és tegnap hányingerem is volt, általában étkezések után. Van esély rá, hogy igy is terhes vagyok, elkaptam valami betegséged vagy feleslegesen aggódok? Elmegyek orvoshoz is, csak felszeretnék készülni a legrosszabbra.
2014. okt. 18. 17:54
 1/2 anonim válasza:
Nemhiszem hogy terhes lennél. A teszt másfél héttel az együttlét után mutatja ki, de mivel neked negatív lett ezért szerintem csak most fog megjönni( nekemis volt hogy két hetet késett).
2014. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattál! Azért még várok vele egy kicsit, remélem jövőhéten megjön.
2014. okt. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!