Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Annta kérdése:

Fogamzásgátló abbahagyása után. - mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapja hagytam abba fogamzásgátló szedését. Menzesz után első alkalommal nem védekeztünk a férjemmel, majd ezután igen. Kétszer előfordult két hétben délelőtt, hogy nagyon fájt a gyomrom, de nem volt gyomorrontásom se, lázam se, és pihenésre pár órán belül elmúlt. A 23. napon bal oldalon alhasi görcseim voltak, arra gondoltam, peteérés. Most a 29. napon vagyok és még nem jött meg, sőt, jele sincs annak, hogy meg akarna jönni. Mi a csuda van velem? Nem hinném, hogy terhes lennék, vagy mégis? Maximum, ha a héten nem jön meg, tesztelek. Szerintetek?

2013. ápr. 4. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még valamit kihagytam: tegnap 37, ma pedig 37,1 a hőm, igaz, délután.
2013. ápr. 4. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak EGYSZER nem védekeztetek, akkor már lehetsz terhes.
2013. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de fogamzásgátló tabi után, amikor nincs peteérés, egy megvonásos vérzés után? És ha terhes lennék nem éreztem volna az esetleges megtermékenyülés után peteérést, vagy de?
2013. ápr. 4. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok esetben maga a a szex vált ki spontán peteérést, és ezért nem érzel belöle sokat, viszont terhes lehetsz ilyenkor is.
2013. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet a biztonság kedvéérét. De a gyógyszer abbahagyása utána a nők 50%-ának hónapokba telik mire ujra beindul a peteérés. szoval ne lepődj meg ha nem jön meg pontosan. Azt modnják a 4-5 hónap simán belefér hogy akár egyáltalán ne jöjjön meg.
2013. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet. Nem vagyok terhes. Hát akkor várok, hogy rendeződjek. Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 6. 06:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehéz ez a várakozás. Ma vagyok a 33. napon. Vettem palástfű teát, remélem rendbe rak. Csak azt nem értem, miért van folyamatosan 37 fokos hőm, miért van a napokban szorulásom (nem vagyok szorulós), és mik ezek a szédelgések, meg olykor szúrka a hasamban, illetve görcsök hetente egyszer. Azt hittem, ezek a terhesség jelei, s nem tudtam - még most is nehéz - elhinni, hogy nem vagyok terhes, pedig ma reggel is negatívat teszteltem. Fura. Bárcsak ne betegségtől lennék rosszul.
2013. ápr. 8. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!