Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik a bejelentkezés...

Hogy működik a bejelentkezés magán nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Van egy szakorvosi Intézet, ahol több magándoki is dolgozik. Hogy működik a bejelentkezés, még sosem voltam nőgyógyásznál. Meg van adva a telefonszám, amin gondolom be kell jelentkezni, de ilyenkor mondani kell az orvos nevét, akihez szeretnék menni? Ők meg adnak egy időpontot?
2014. okt. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
így van.
2014. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telefonon, ahogy írtad.
2014. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) És a fizetés az hogy működik? Azt az orvosnak kell, vagy azt is a recepciónál? (Meg amúgy is fogalmam sincs, h mennyit vigyek magammal, mert a honlapjukon azt írják, h 2300 ft-tól 25000-ig van a nőgyógyászati vizsgálat, fogalmam sincs, h az esetemben ez mennyi. Én csak első vizsgálatra szeretnék menni és gógyszert feliratni, nem tudom mi tartozik ebbe bele, és ha mondják h ilyen emg olyan vizsgálat még kell, akkor csak nem mondhatom, h köszi nem, mert nincs nálam annyi pénz)
2014. okt. 19. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Telefonon jelentkezz be és ott kérdezd mindezt meg. Fizetni a rezepción kell majd.
2014. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a fizetés az általában a recepción van, de igazából orvosa válogatja. de ha intézet,akkor a recepción szokott lenni.

kérdezz rá telefonáláskor hogy ez várhatóan mennyibe fog kerülni.

szerintem olyan 12-15 ezer lesz, de ez csak tipp.

azt pedig nyugodtan mondhatod, hogy nincs nálad elég pénz, ha még külön vizsgálatokat javasol.

én már többször jártam így, szerintem nem lesz egyedi az eseted. akkor megcsinálják máskor.

de ha van elég pénzed, akkor vigyél biztonsági pénzt.

mert ha esetleg máskor csinálják a többi vizsgálatot, akkor viheted magaddal megint a vizsgálati alapdíjat plusz az extra vizsgálatok díját.

2014. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondhatod, hogy neked ekkor meg ekkor volna jó

Megnézik, akkorra van-e hely és megmondják

2014. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod a doki nevét, akkor mondod
2014. okt. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!