Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok nekem Győrben jó,...

Tudtok nekem Győrben jó, megbízható nőgyógyászt mondani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Dr. Nagy Zoltánnál lelkiismeretesebb orvost mem ismerek.

A Nagy Imre úton rendel hétfőn és csütörtökön 4-től 6-ig. Nem kell hozzá bejelentkezni.

2014. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Férfit, vagy nőt?
2014. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
női engem is érdekelne.Meg olyan aki nem harapja le a fejed,ha nem nagyon jártál orvosnál eddig.(más részére keresel)
2014. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ja és mivel megbízásból keresel más részére én is,hát tarifát tudnátok mondani és hogy csak rákszűrés van az orvosnál vagy más is?meg hogy vizsgálatkor csak az orvos van jelen,mert elég gátlásos illetőnek keresek dokit.
2014. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Dr. Mika Pétert ajánlom. Egyedül van a magánrendelőben, nem csak rákszűrés van nála. Én korábban csakis doktornőhöz jártam (nem mondom meg melyikhez). Az utolsó vizsgálatnál a doktornő bunkón beszólt, utána évekig nem jártam nőgyógyászhoz.
2014. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Győrben doktornőhöz inkább ne menj, ezt fogadd el jó tanácsként.
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősnek mindenképpen női orvos kellene és olyan aki csak rákszűrést csinál,így gátlásos és ha elmenne hozzá és már egyből uh-t is akarna csinálni hát ki tudja mikor menne el újból,soha talán.
2014. okt. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nálam zárkózottabb nő nincs a világon, úgyhogy ismerősöd is nyugodtan elmehetne a Mika Péterhez, nem bánná meg. Ő nagyon nagyon kedves orvos. De, ha ragaszkodik nőhöz, talán próbálja meg a Csenge Titanillát, őt unokatesóm nagyon ajánlotta nekem, de végül én a Mika doktort választottam. (Én korábban egy másik doktornőhöz jártam).
2014. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Csenge Titanillát nekem is nagyon ajánlották!
2014. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

dr. Deli Balogh Ildikó.


Győr-Révfalun van a rendelője, Damjanich János út 53. bejelentkezés telefonon:+36-30-852 -7576

2014. okt. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!