Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 2 hónapja késik a...

Lassan 2 hónapja késik a menstruációm. Mitől lehet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Érzem néha, hogy fáj a hasam, van amikor a jobb oldalt érzem, mikor lépek, akkori viszont jobban... ez jelentheti azt, hogy lassan megjön?

14 éves vagyok, nem lehetek még terhes... Naponta kielégítem magam, talán ettől lehet?



2014. okt. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,gondolom nem olyan rég jött meg.16-17 éves korig kell beállnia.Addig normális,ha rendszertelen.
2014. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem az önkielégítéstől van. Még nem állt be. De nem fogytál mostanában sokat? Attól is lehet.
2014. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálok fogyni, jelenleg is "fogyókúrázok", persze nem az őrült "éheztetem magam" féle, hanem sokat sportolok és jobban odafigyelek arra, hogy délután ne egyek olyan sokat és sok gyümölcsöt egyek. Szóval gondoltam ettől nem lehet. De köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtatott. :))
2014. okt. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!