Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetnek ezek...

Szerintetek lehetnek ezek jelek arra, hogy hamarosan megjön az első menstruációm?

Figyelt kérdés

11 és fél éves vagyok. most lesz, hogy a harmadik éve jön a fehérfolyásom. amúgy 5.-es vagyok. a fanszőrzetem már 5 centis, a hónom már egy hangyányit szőrös. gyakran és nagyon fáj az alhasam. egyszer tavaly arra ébredtem, hogy bepisiltem, de mikor levedtem a bugyimat, kiderült, hogy alvadt vér volt. gyakran vagyok mostanság nagyon, nagyon fáradt, és feszült.


előre is köszi a válaszokat! :)



2014. okt. 22. 15:09
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és amúgy az kifelejtettem, hogy már hordok melltartót, mert már akkora a mellem, mint egy enyhén lapos teniszlabda :))
2014. okt. 22. 15:11
 2/5 anonim válasza:
ezt minek minden nap megkérdezni???
2014. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, bocsi, én csak tegnap előtt regisztráltam, komolyan nem én írtam a napokban megjelent hasonló kérdéseket!!! de azért kérlek válaszolsz?
2014. okt. 22. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
én még nem igazán értek az oldalhoz, de ha belinkelsz egy szinte pontosan ilyen kérdést, az is megteszi. komolyan, kicsit elmagyarázod priviben, hogyan is kell az oldalt használni?
2014. okt. 22. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a helyzet,ugyanennyi idősen.

Igen, valószínű hogy az elkövetkezendő hónapokban megjön.

Egy tipp: iskolatáskádban mindig legyen nálad 2 betét,valamint a bugyidba tisztasági.hogy nehogy meglepetés érjen!

12/L

2015. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!