Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. Mikor fog megjönni az...

Kb. Mikor fog megjönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Tudni szeretném, hogy kb. mikor fog megjönni a menstruációm( tudom, h nem lehet pontosan megmondani, csak úgy körülbelül).12 éves lány vagyok, már van mellem (2 éve), szőröm is (felül,alul) és folyásom is (7 hónapja), és a napokban néha görcsösen fájt a hasam alul. Talán hasznos infó: Anyukámnak 7.-ben jött meg. Előre köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 13. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj megjon 18 eves korodik de szerintem nincs sok hatra. nekem 10 es fel evesen jott meg es nem tudtam rola
2014. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy irtad, ezt nem lehet pontosan megmondani, de ha mar a nemi eresed ilyen dolgokat produkal, akkor keszulj fel, hogy barmelyik pillanatban. Ez nem tudomanyos megallapitas, de azt hallottam, hogy kb. akkor mikor az illeto Edesanyjanak. Nekem 12 eves kromban jott meg. Anyukamnak szinten. Te is 12 vagy es ha jol szamolom az Edesanyad is kb. annyi lehetett 7.es koraban. Persze, konnyen lehet, hogy neked joval kesobb fog. Ez egyen fuggo. Viszont a helyedben tartanek mar magamnal betetet vagy mini tampont, hogy ne erjen varatlanul.......de ne felj, nekem 16 eve megvan es utolag nem bantam volna, ha var meg par evet! Gyermeket ilyen fiatalon ugysem akar az ember. Minnel kesobb, annal jobb......szerintem! Udv! :)
2014. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem még nem mostanában jön meg, mert nekem 3 éve van fehérfolyásom és még mindig nem jött meg... 11/L
2014. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!