Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes szemránckrémet használni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mikortól érdemes szemránckrémet használni, mivel olvastam egy olyan cikket,hogy már 20 éves kortól érdemes elkezdeni, mivel mikor már kialakultak a ráncok, akkor már nem használ sokat. Szerintetek?

2014. okt. 24. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, 2 éve használok. Akkor kezdtem el, amikor kb 1 éve használtam normálisan hidratálókat és éreztem, h az éjszakai mennyivel jobb a szemkörnyékre, és gondoltam, akkor az meg még jobb. És igen! :)
2014. okt. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem használok konkrétan szemránckrémet, mert nem tartalmaznak mást, mint a sima hidratálók. minden nap használok fényvédőt, így legalább a nap nem öregíti a bőrömet. antioxidáns szérumot használok, és hidratálom a bőrömet, beleértve a szemkörnyéket is. ez így legalább valamennyire hat, legalábbis a független tudósok szerint. : D bár még nincsenek ráncaim, remélem, sokáig nem is lesznek.
2014. okt. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja a lényeg lemaradt: 24 éves vagyok, sajnos csak 1 éve kezdtem ilyenekkel foglalkozni, előtte csak hidratáltam. szerencsére kb 17-nek nézek ki. : D amit leírtam, érdemes minél hamarabb elkezdeni 20-22 között 25 felett már megjelenhetnek az első ráncok.
2014. okt. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!