Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jonni? (Bocsanat az...

Meg fog jonni? (Bocsanat az ekezet hianya miatt ) 12/l a tobbi lent! Eleg bizonytalan vagyok .

Figyelt kérdés
Baratnomnek 3napja jott meg o 2honappal idossebb nalam . O nem annyira fejlett mint en marmint nincs meg melle , szorzete is keves (persze ahogy o elmondja hiszen en nemlattam mind a kettot.) Anyukamnak 13eves koraban jott meg en 2hónap mulva leszek 13. Mar volt egyszer barna folyasom ami biztos hogy nem fertozes volt , de akkor anyukam aztmondta ez nemaz . Tudnatok adni tanacsokat?

2014. okt. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy rövidesen nagylány leszel. De ennek nincs pontosan meghatározható ideje. Ha édesanyádnak 13 évesen jött meg, akkor lehet nálad is, de függ sok mindentől. Aki pl. drasztikus fogyókúrát tart, annak később jön meg, vagy ha megvan, kimarad. Ne aggódj, nem verseny. Azért nem árt, ha már tartasz magadnál tampont vagy betétet.
2014. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hamarosan megfog jönni, nyugi. Az, hogy a barátnőd nem annyira fejlett mint te, nem jelent semmit. Majd megjön ha a tested felkészül rá. Ne várd mert annál később fog hidd el. Legyen nálad mindig betét, hogy ne érjen meglepetés. És ha anyukádnak 13 évesen jött meg van esély, hogy neked is akkor fog, de ha nem sem baj. 16-17 éves korodig kell az meg még messze van. De szerintem hamarosan köszönthetünk a nagylányok táborába! :))
2014. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barnafolyás már egy előjel volt.Most már bármikor megjöhet.16-17 éves korodig normális,ha nem jön meg.
2014. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális hogy még nincs, nekem pl. 13 éves koromba jött meg amikor a nálam két hónappal fiatalabb barátnőmnek már rég megvolt :D Úgyhogy nyugi, ne stresszelj rá, attól nem lesz jobb... és szerintem addig örülj amíg nincs ^^
2014. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel nem láttuk ezért Anyudnak igaza lehet amikor nekem volt barna dolgom akkor mar vörös időt másnap es az mar a menzeszem volt
2016. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!