Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (kicsit hosszú bocsánat) Mit...

(kicsit hosszú bocsánat) Mit tegyek bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és már több éve ismerjük egymást. Nem rég kezdtünk el járni pár hete csak. Amíg csak barátok voltunk addíg jól éreztem magam vele és kedvesnek találtam meg igazából teszett az amilyen ember. De amikor elkezdtem vele járni most úgy érzem nem nekem való. Nagyon levertnek érzem magam amikor folyamatosan az önbizalmát kell ápolgatnom amikor nem akar sehova se menni csak otthon ülni akar(itt nem bulikra gondolok nem vagyok egy bulizós hanem bármi másra ami kimozdulás. Színház mozi séta stb.), amikor minden döntést nekem kell meghoznom még azt is milyen időközönként tisztálkodjon mert ő azt nem szereti.(Pedig én adok a higiéniára. Nekem az alap hogy minden nap megfürdök reggel mook fogat meg hajat mosok heti háromszor leglább.) Engem ez zavar ezek a dolgok nem tűtek fel baráti kapcsolatban de szerelmi kapcsolatban már nagon is feltűnnek. Én akartam ezt a kapcsolatot mert úgy éreztem menne úgy éreztem tudnám szeretni. De kiderült hogy nem tudom elfogadni azt amilyen. Amilyen az igazi nem csak baráti énje és amilyen a kinézete. Olyan rossznak érzem magam hogy szakítani akarok vele és bűntudatom van de nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban. Nem szeretem azt se ha megcskol már. Van értelme kínozni ezt a kapcsolatot és megpróbálni kihozni belőle valamit vagy sem? (pedig jó ember és szeret.)

(Még az is nagyon hátráltató hogy gyereket szeretnék egy két év múlva körülbelül ő viszont sohasem. Nekem nagyon fontos a baba.)

21 évesek vagyunk.

(bocsánat hogy kicsit hosszú)


2011. dec. 30. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Egy ilyen kapcsolat téged is tönkretenne.
2011. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mi a jó francért kell egy barátságot felrúgni ilyen miatt? Amit főztél edd meg, és ha nem érzed magad jól a kapcsolatban minél előbb lépj ki belőle.
2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bűntudatom van. Mert egy jó ember am úgy és sajnálom ha megbántanám. De nem érzem magam jól tényleg ebben a kapcsolatban.
2011. dec. 30. 18:11
 4/6 anonim válasza:

Szia,ha nem érzed magad jól a kapcsolatban,jobb most véget vetni a dolognak (korán). Én is voltam hasonló helyzeteben,és az egyik közeli barátom (aki igen szókimondó) azt mondta nekem,hogy tudod,hogy miért kéne szakítanod:mert nem tudod ,hogy lehetne jobb is. Ha bele gondolsz van benne igazság,szakítottam az illetővel,és rá pár hétre összejöttem a mostani párommal és minden szép és jó,persze vannak szürke felhőcskék,hol nincs?:D

Főleg,ha ilyen komoly gondolataid vannak,hogy gyerek..:D

2011. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Utolsó válaszolónak: igen tudom hogy minden kapcsolatban vannak szürke felhőcskék csak félek megbántni valakit. De muszáj lesz mert én így nem vagyok boldog. és hoghya már az első pár hétben gyűlnek a felhők ennyire erőteljesen és ennyire nem vagyok boldog akkor tovább kell lépni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 30. 19:41
 6/6 anonim válasza:
Így is van:)
2011. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!