Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már petefészekcisz...

Akinek volt már petefészekcisztája elmeséli, hogy mi lett vele? Ha műtét volt, akkor hogyan zajlott? Aki gyógyszeres volt, annak használt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen gyógyszer létezik erre, én direkt megkérdeztem a dokit, nincs-e inkább gyógyszer, nem akarnék műtétet, de nekem azt mondták, erre nem létezik semmi, csak műtét. Nekem 6 centi volt a ciszta, laparoszkópiás műtét volt. Kérni kellett időpontot, aztán műtét napján reggel éhgyomorra kórházba, még vizet se lehetett inni, ott ilyen-olyan vizsgálat volt, aztán az őrzőben feküdtem, míg rám került a sor dél körül. Már majd éhen haltam. Aztán betoltak, felraktak az asztalra, bekötöttek egy branült vagy mit a kezembe, belenyomtak egy szert, amit rendesen éreztem hogy végigfolyik fel a karomon, nyakamon, aztán bele a fejembe, ekkor beszédültem és se kép se hang. Aztán legközelebb már megint az őrzőben voltam. Fájdalmam szinte semmi se volt utána, csak bent kellett egy éjszakát aludni a műtét után, de adtak fájdalomcsillapítót. Nekem nem volt katéter, ami nagy szerencse, van ahol katétereznek. Csak egy cső lógott ki az éjszaka az egyik sebből a tisztító folyadék miatt, reggel kiszedték és mehettem dél körül haza. Komolyan mondom, fájdalmat szinte semmit nem éreztem. Egy hét után varratszedés volt, és kész. Három pici seb volt utána, abból kettőt már alig lehet megtalálni, annyira eltűnt.
2014. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is 6 centis. Fogamzásgátlót kaptam, mert hogy attól elmúlik. Lassan egy éve megy a huzavona, de a műtétet nem vállalja, merthogy majd felszívódik, de nem így lett. Másik orvos vállalná szerinted? Csak mert elég sokat fáj..
2014. okt. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!