Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együtt voltunk, azóta érzékeny...

Együtt voltunk, azóta érzékeny, ég, viszket a bal kisajak. Mitől?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal, másnap éreztem hogy valami nem oké, de nem vettem róla tudomást. Utána megint együtt voltunk, rá másnap már határozottan éreztem hogy a bal kisajak be van dagadva, ég, viszket és érzékeny, kb mint egy égési sérülés. Mitől van ez? Csak "kidörzsölt" vagy valami más lehet?

/Nem váltogattunk partnert../


2014. okt. 24. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Aligha a barátod,járkál más fele is.
2014. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Fertőzést kaptál.

Nem a barátod ez az ember, hanem az ellenséged.

2014. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Te nem váltogattál partnert, de nem biztos, hogy ez kölcsönös. Mindenképpen fordulj orvoshoz!
2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba, a fertőzések nem feltétlenül megcsalásból erednek. Ha pl. fogamzásgátlót használtok, gumi nélkül, akkor valószínűleg a lúgos sperma felborította a hüvelyed eredetileg savas ph-ját, ezért a baktériumok meg tudtak telepedni, el tudtak szaporodni.
2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

4: Ez így van, de neki pont az együttlétkot keletkezett a panasza, méghozzá átmenet nélkül, rögtön karakteres panasza.


Amit meg Te írsz, egy lassan, hetek alatt fokozatosan kialakuló panasz.

2014. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
0%
Nem akarlak megijeszteni, de nálam is volt ilyen. Megbíztam az akkori páromban, ő meg félre kacsintgatott... nálam a herpesz tünetei így jelentkeztek. Vizelési ingered nincsen sűrűbben? 10 éve szedek fogamzásgátlót, meg mindenféle antibiotikumot is szedtem, és egyiktől se volt ilyen panaszom!!!!
2014. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
apropó, borotválkoztok oda lent? csak mert ha valamelyikőtök borostás, akkor kidörzsölhette.
2014. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként a leírás jobban emlékeztet a nemiszervi herpesz tüneteire, mint a gombáéra.
2014. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6: És akkor Te már világéletedben fertőzöl és csak gumival szeretkezhetsz? Orális szex alanya pedig nem is lehetsz?
2014. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Borosta lehetséges, viszont a megcsalás kizárt :D

amúgy volt hogy a bugyi is kidörzsölt de az hólyagosra.. :s

mivel kenjem?

2014. okt. 24. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!