Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ( Párommal 1. jén voltunk...

( Párommal 1. jén voltunk együtt. ) 3napja érzékeny a mellem és fáj,8napja kb alhasi fádalmam van, gyakrabban pisilek, többet eszek is.15. én (nem) kell megjönnie. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Igen, természetesen lehet baba. Meg lehet, hogy nem. Esetleg fáradj be a gyószertárba egy terhességi tesztért, mert interneten nehéz diagnosztizálni.
2014. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alhasi fájdalom 2 nap után biztos nem lehet.
2014. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csináltam már tesztet 9.napon és negatív lett, de szerintem túl hamar végeztem el.. jobb lenne szerintetek akkor, ha nem jönne meg?
2014. jan. 11. 18:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még túl koraiak lennének a terhességi tünetek, még be sem fejeződött a beágyazódás, ha egyáltalán sikerült a megtermékenyülés. Ettől függetlenül lehetsz terhes.
2014. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tesztet a nem várt menstruáció első napja után 2-3 nappal kell csinálni, vagyis még korai lenne, ha 17 körül csinálod, már számíthatsz rá hogy kimutatja a terhességed. Ha nem védekeztetek, akkor valószínű baba van a dologban. Ha védekeztetek akkor feltehetően premenstruációs tünetek és meg fog jönni.
2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
első válaszolónak üzenném, hogy ha neked lenne kérdésed és neked így válaszolnának magadban elküldenéd a francba úgye ???????
2014. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor még vàrok..nagyon örülnénk neki, ha egy kis pocaklakó lenne :)
2014. jan. 11. 18:56
 8/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek válaszolva....Hány naposak a ciklusaid, mikor volt ovulációd, hőmérőzöl-e ? Az alhasi fájdalmat egy oldalon érzed ? Ha ezeket tisztáztuk ,akkor jobban tudok segíteni. Az alhasi fájdalmat, ha bűzös vagy sárgás ill. bővebb fehér folyás kíséri lehet egy felfázás vagy gombás fertőzés is. Azonban lehet babás tünet is....várom válaszod !
2014. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
egyébként én is hasonló cipőben járok ...azért is kerestem a topicban....25-26 napos ciklusaim vannak a 19. napon vagyok a hőm fent van ugyan de utrogestant szedek, ami progi...tehát nem mérvadó a hő, de azért mérem :) A tüneteim: mell érzékeny nehéz, méhszáj fent de kissé nyitott, alhasi érzékenység, bizsergés.....nincs felfázás...a méhnyaknyák testápoló szerű....kb. 17 én nem várom
2014. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Eufrozi ***** válasza:
Én drukkolok,hogy ne jöjjön meg.Én is 15-re nem várom.Mi sajnos csak dec.24-én és január 8-án tudtunk együtt lenni,de azért reménykedem benne...Én azt érzem,h nagyon fájnak a melleim,meg nagyon fáj a hasam.Az kb. egy hete.De lehet,hogy csak ezek a mensi előjelei.Én nem hőmérőzök,viszont 30 naposak a ciklusaim.
2014. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!