Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baja a puncimnak? SOS

Mi baja a puncimnak? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap borotvalkoztam,aztan pisiltem es ereztem kesobb h csipnek az ajkaim,gondoltam kicsipte a pisi..ma 3x kentem neogranormonnal,eddig semmi javulas..nincs pisilesi ingerem gyakran csak atlagosan,maga a vizeles nem faj de mikor kitorlom/hozzanyulok csipo erzesem van az ajkaimnal es csiklom kornyeken is..otlet? Nem tudom kivel megbeszelni,sztks nogyogyasz ket het mulva ad idopontot(maganra nem futja)..neogranormon tovabbra is?vagy kamillas borogatas?help :( 17/l

2014. okt. 25. 17:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent szexualis eletet fel eve elek a parommal,ovszerrel vedekezunk,husegesek vagyunk egymashoz,es o velem volt eloszor szoval semmit nem adhatott at nekem.:)
2014. okt. 25. 17:06
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Canesten
2014. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
canesten az gombára való... itt arról van szó, hogy a borotva esetleg nem volt elég éles már és felsérthetted picit a bőrt is vele, esetleg kipattogott pár helyen miatta, de én inkább a felsértésre tippelek ezért csíp ha pisilsz.. én a helyedben nem kenegetném semmivel, a bőrnek jobb ilyenkor ha "levegőzik" ne legyen krém rajta... 1-2 nap és elmúlik... nem kell megijedni :) (ha mégsem múlna el napokig, akkor menj el dokihoz, de kétlem hogy más gond lenne!)
2014. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na de a csikló környéke nem szőrös, ott miért sértette volna fel a borotva?
2014. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!:)

Az a helyzet hogy pont tegnap vettem elo uj borotvat,readasul nem is valami gagyi(gilette),szoval viszonylag konnyen szedte a szort es nem ereztem akkor meg irritaciot,kipattogas sincs. Kiprobalom hogy ejszakara nem kremezem be magam es meglatjuk mi lesz reggelre..ha nem javul rakok ra kamillas borogatast,hatha az..tobb otletem nincsen,ugyhogy nagyon szivesen fogadom!:D

2014. okt. 25. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy az ember megvágja magát borotválkozás közben olyan helyen is, ahol amúgy nem kellene. Észre se lehet venni.


A másik tippem a túl intenzív szexuális élet: főleg lovagló pózban elég erős dörzsölésnek van kitéve a csiklód, akkor meg főleg, ha a kezetekkel is izgattátok.


A harmadik tippem a szőrvágás. Ha a barátod nem borotválkozik lent, vagy csak rövidre vágja, akkor az ő szőre is megvághatta a szeméremajkaidat szex közben, olyan vékonyan, mint egy papír.


Nem látsz semmit magadon egyébként?

2014. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Semmit se latok magamon,talan egy kis enyhe pirossag.. A baratom csupasz:D es vagtam mar el magam borotvaval tudom milyen fajdalom az,de ez az egesz ajkakra es csiklora kiterjedo csipo erzes folyamatosan,de ha hozzaerek/kitorlom pisilesnel akkor felszisszenek ugy csip. Egyebkent tegnap szeretkeztunk a parommal,(azelott pesig hetfon,akkor semmi bajom se volt,utana se)de nem volt annyira vad a dolog,de kenyeztetett engem oralisan es kozbe ujjazott viszonylag durvan,ilyen nem szokott lenni..(de nem volt kellemetlen/fajo erzes egyaltalan)

Komolyan fogalmam sincs mi lehet a baj,olvasgattam ilyesmik utan most neten/gyakorin ks,semmit sem talaltam,hoy barkinek hasonlo gondja lett volna:(

Egyebkent koszonom a segitokeszseget,felpontozlak titeket!

2014. okt. 25. 19:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem tudom, majd a nőgyógyász megmondja. Talán csak kiszáradt a bőröd. Esetleg még amit el tudok képzelni, hogy a barátodban herpesz bujkált az orális szex környékén.
2014. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet gombás fertőzés, akárhol el lehet kapni...
2014. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NÉzd néha amikor elég alaposan,lehet túl alaposan is megmosom és leborotválom néha nekem is csípet utána,de kb 1-2 perc múlva el is múlt utána,ha nem múlik el akkor dokihoz kell menned,ha elmúlt akkor nincs baj.
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!