Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül a Lindynett 20...

Mennyibe kerül a Lindynett 20 fogamzásgátló? És mi vele a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

6000 ft/3 hó

Most fogom elkezdeni az 5. levelet, kisebb mellékhatásoktól eltekintve, minden ok!

2010. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hú, nekem nagyon nem jött be a Lindynette...ciszta miatt írta fel az orvos, (nem tudom, hogy attól-e, de végül elmúlt) és hát...igazából elvégezte a hatását, terhes nem lettem, de leginkább amiatt, mert a libidóm a béka segge alatt volt...egyáltalán nem kívántam a szexet, és nekem 5 hónapba telt mire visszaállt. Nem tudom, hogy ez téged érint-e, és egyáltalán nem valószínű, hogy rád is ilyen hatással lesz, mindenki máshogy működik, de nekem nincsenek pozitív tapasztalataim ezzel kapcsolatban.
2010. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia,én 1évig szedtem ezt a fogamzásgátlót,nekem bejött,nem fájt a hasam tőle,ami előtte elviselhetetlen volt és a földön másztam a görcsöktől korábban...:(a Melleim első 1 hónapban feszültek de ez utána elmúlt,3napig tartott a menstruációm ami fogigátló nélkül átlagosan 1 hét.Én azért hagytam abba mert 15 kg-ot felszedtem 1 év alatt :S

Sok sikert!

2010. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még az előző vagyok,nekem 5000ft-ba került az egy havi fogamzásgátló.üdv:) Andi/18
2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bocsánat,mégegyszer én vagyok,javítok:3hó=5000ft


:D

2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 1 év után bevéreztem tőle!Sztem nem a legjobb,de mindenkinek más válik be.Sok sikert kívánok azért.
2010. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2010. jan. 25. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!