Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jelentkezett valakinél fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelentkezett valakinél fogamzásgátló hatására libidócsökkenés? Mennyi idő után? És Milligesttel ilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
én 12éve szedek, azóta már kb a 6.félét,mert minimum 1 év után mindegyiktől jelentősen csökkent a libidóm :-(
2010. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
1-2 hónap után. Borzasztó volt. De aztán megszünt. MErcilontól.
2010. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én is szedtem már a Milligestet ezelőtt 1,5évig,akkor csökkent a libidóm,vagyis nem is volt...bár az sztem a párom miatt.most meg mindig szexelnék,és újrakezdtem a gyógyszert.remélem nem csökken majd a vágy.
2010. júl. 21. 21:25
 4/18 anonim válasza:
én milligestet szedek..de semmi gond
2010. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 2 félét próbáltam ki és mindkettő okozott libidócsökkenést. Lindinette 20, és novynette. Nincs az a pénz hogy én megint szedjek bármilyen fog.gátlót.
2010. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én például 4 hónapja szedek Dienillét, és libidócsökkenést tapasztaltam. De nem szeretnék kipróbálni 100 félét, mert akkor nagyon elhízom. Azt tudom, hogy amelyik kozmetológiai, tehát pattanás ellen van, abban antiandrogén hormon van, amely jobban lehet vágyölő.
2010. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Azt el tudom képzelni hogy ne nedvesedj be de hogy lusta legyél szexelni azt nem. Mit éreztek ilyenkor? Nekem ha nem állna fel akkor is tudnék nyalni.
2010. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem csökkent,pedig már 5-6éve szedek,és én is évente mást szedek!23N
2010. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam sme jelentkezett, szerencsére.

Utolsó!Azt megkérdezhetem, hogy miért szedsz évenként mást?:D Csak mert sztem hülyeség, ha már bevált vmi miért nem maradsz annál?

2010. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is szedek fogamzásgátlót,de nem tapasztaltam változást a libidómban.Engem is érdekelne,ahogy egy másik kommentest,hogy ti mit éreztetek,mikor csökkent? Egyszercsak nem kívántátok őt,aztán tabletta váltás után megint jött a késztetés,hogy letépjétek az ingét? :) Vagy ez milyen érzés?
2010. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!