Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az gáz ha én raktam föl a...

Az gáz ha én raktam föl a barátnőmnek a tampont, mert nem birta magának?

Figyelt kérdés

Itt aludt nallunk a bartátnöm pár napig és pont most jött meg neki..

Velneszezni mentünk tegnap és ugye tampont kellett volna neki felraknia de nem sikerült neki, megkért hogy én rakjam föl neki..

Elég cikinek ereztem magamat abban a helyzetben!

Nekem még nem jött meg. 14/L



#alvás #barátnő #ciki #tampon #nem birta #velneszezés
2014. okt. 28. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy kellemetlenül érezted magad. Máskor nyugodtan utasítsd vissza, használjon betétet. Ilyet ne csináljatok többet.
2014. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. (De, most már mindegy, nem?)
2014. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Egy kb. 15 éves felvilágosítókönyvben volt egy olyan tanács, hogy ha te nem tudod felrakni, akkor nyugodtan kérj meg valakit, aki segít. Már akkor is nagyokat néztem az ötleten :D Nem gáz amúgy, gyerekkoromban beszélgettem úgy másokkal a wc-n, hogy nyitva volt az ajtó. De amit nem akarsz megtenni, arra ne engedd, hogy mégis rávegyenek.


Mi zavart a leginkább a dologban? Esetleg úgy érezted, szexuális töltete van, vagy szimplán az, hogy ott kellett nyúlkálnod? Csak mert szerintem a barátnőd szimplán nem tudja, hogy kell viselkedni ilyen helyzetben, nem pedig így akart meghódítani. Majd később szemérmesebb lesz.

2014. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugi!
2014. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak simán az zavart hogy ott kellet nyulkálnom! De nagyon szégyenlem e-miatt magam...
2014. okt. 28. 11:52
 6/7 anonim válasza:
77%
Ez 4 év után hogy jutott eszedbe???
2018. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég perverzül hangzik. A barátnődben semmi szeméremérzet nincs?

Mi az, hogy nem bírja magának feltenni? Kísérletezzen vele otthon, egyedül. Más nem is érezheti, hogy jó helyre megy-e. Tamponfelrakásban nem lehet segíteni, azt vagy megoldja magának az ember vagy nem.

Ne hagyd kihasználni magad.

2018. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!