Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek eddig nem sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek eddig nem sikerült a hüvelyi orgazmus, bár sokat próbálkoztam, és ő is magának (ujjazással). Ezek ellenére képes lehet e elélvezni majd sex közben ha oda jutunk?

Figyelt kérdés
Csiklós orgazmusra képes , bár az is nagyon nehéz. Fontos lenne , mert izgulok hogy valahogy sikerülni fog-e.. Előre is köszönöm az értelemes válaszokat :)

2014. jún. 4. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Megnyugtatásképp: Az én barátnőm se tud hüvelyi orgazmust előidézni magától, de szexuális együttlétünk alatt már sikerült neki párszor. Ha meg nem megy neki és te elmész segíts neki csiklóorgazmust elérni az sokkal könnyebb, meg gyakoribb.
2014. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Próbáltad úgy kényeztetni, hogy kifejezetten a G-pontját stimulálod?
2014. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Próbáltál már felvilágosulni a témában és elolvastad azt a észt, ami arról szól, hogy erre nem minden nő képes?
2014. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
nekem sem volt még, csak közeliek a mostani barátommal. Ő volt az első olyan személy akinél gátlástalan voltam, nála aztán volt mindenféle orgazmus.:) lehet, hogy nem oldódott fel még annyira, mióta vagytok együtt?
2014. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy csikló orgazmusig is nehezen jut el a barátnőd.


Ha van kedved, olvasd el ebben a kérdésben a 9. hozzászólást az orális kényeztetésről (Dowd nevű felhasználó válasza), hátha találsz benne számodra hasznosat.


(Női szemmel nézve ennél jobb, hasznosabb leírást és tanácsokat nem láttam még sehol ebben a témában.)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..

2014. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Öhhhm....

Nekem a volt barátnőmnek is ez volt... A csikló orgazmust 5 perc alatt el tudtam érni csak a nyelvemmel... A hüvelyi pedig jó párszor sikerült , de ez nem volt elég...

Elvileg a lányok 30% képes rá...

Azt mondta , hogy isteni vagyok az ágyban , de sokszor nincs meg az , hogy elérje a csúcsot...

Gondolom ez is oka volt , hogy vége lett...

2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , 2 éve vagyunk eggyütt , és nemigazán vagyok képes nemigazán tudom neki elérni a csiklós orgazmust se .. a sexben bízok a legjobban
2014. jún. 5. 06:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves a barátnőd?
2014. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
erre én se vagyok képes :(
2014. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nemigazán tudom neki elérni a csiklós orgazmust se .. a sexben bízok a legjobban"


Pedig sokkal több esélyes van arra, hogy a csikló orgazmusig el tudod juttatni.


Egyrészt erre a nők túlnyomó része képes, - a hüvelyivel ellentében - , másrészt, mint írtad, csikló orgamusa már volt is.


Ha saját magát kényezteti, akkor is viszonylag nehezen jut el az orgazmusig?

2014. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!