Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mitől volt extrém...

Nektek mitől volt extrém hosszú ciklusotok? Kezdek nagyon kétségbe esni. Kérlek, aki tapasztalt ilyesmit, írjon.

Figyelt kérdés

A barátommal védekeztünk. Ennek ellenére nem jött meg, csak barnázás volt helyette. Azóta semmi, ez már a 40. nap volt, és még mindig semmi. Annyi történt, hogy szombat este megint barnáztam, és a mellem is elkezdett sajogni, mint amikor megjön... már nagyon megörültem, de azóta semmi, a barnázás is elmúlt.


Már 4 tesztet is csináltam. (negatívak. 3 fajtát próbáltam ki, még egy hiper drágát is). Az elmúlt héten már végig pánikoltam, pedig nem lenne rá okom, de egyszerűen kiborít a dolog. Az életem rendezett, nincs semmi olyan körülmény, ami indokolná, hogy ennyit csússzon...


Voltam ma nőgyógyásznál. A vizsgálat 2 percig tartott, közölte, hogy jöjjek vissza 2 hét múlva, ő nem tud semmit mondani... kb. lerázott. Holnapra megyek egy másik nődokihoz, de addig úgy érzem, kihullik a hajam az idegességtől. :( :( :( Mi ez? :( Miért? :(



2014. okt. 28. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés ... Nem tudom mitől ,függ a változás .. eddig nekem is 30 napra jött ,majd mostanában egyszer csak egyik hónapról a másikra váltott és onnantól már 35 naposak lettek a ciklusaim .Én is idegeskedtem miatta eleget .. Bár az ember szervezete nem gép ,kismillió dolog befolyásolhatja a ciklust.
2014. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy mikor múlt héten barnázott, kitapinthatóan lenn volt a méhszájam... de most megint nem érem el.
2014. okt. 28. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ultrahangot nem is csinált a doki ?
2014. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem... annyit csinált, hogy megtapogatott belül, meg a hasamat. Megállapította, hogy a szokásosnál kisebb a méhem, majd kesztyű lehúz, és közli, jöjjek vissza 2 hét múlva, nem tud mondani egyelőre semmit...
2014. okt. 28. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt tanulmányozd át : [link]
2014. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nevetséges -

Milyen dokinál voltál? Magán?

2014. okt. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, csak kimaradt egy menzesz (van ilyen)

Nem volt peteérés -

2014. okt. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért egy kimaradt menzsztől nem kell lekaparni a falat és kitépni az összes hajad:)

Teljesen egészséges nőnél is megesik, hogy egy-egy peteérés kimarad, és emiatt megnyúlik, vagy akár kimarad a ciklusa.

Ha egyszer fordul elő, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha rendszeres, vagy 3 hónapnál több a kimaradás, akkor kell vizsgálgatni.


Az orvos nem volt túl kedves, hiszen ezt ő is elmondhatta volna 2 perc alatt, és akkor nem írsz ide egy kétségbeesett kérdést és nem téped ki a hajad, de olyan szempontból normálisan viselkedett, hogy emiatt nincs értelme mondjuk hormont adni.

2014. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó. :)


Azóta már voltam egy jófej dokinál, aki megnyugtatott, hogy semmi gond... megvizsgált, minden rendben talált. Ő is mondta, hogy hát most így alakult, ez van, nincs jelentősebb oka. :)


Csak értitek, 27 vagyok, világéletemben rendezett, óramű pontosságú ciklusaim voltak, erre jött egy ilyen. :D

2014. okt. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!