Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olcsó fodrászatot keresek...

Olcsó fodrászatot keresek Budapesten, ahol TÉNYLEG segítőkészek (barátságosak), és lehet kérdezni. (? )

Figyelt kérdés

Ezer éve nem voltam fodrásznál, most fenék alá ér a hajam, és egyrészt szeretném 3-4 ezer között megúszni, másrészt rövid frizurát szeretnék csináltatni, amihez jól jönne egy hozzáértő vélemény.

Tud valaki segíteni?



2013. aug. 1. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
3-4 ezerért szerintem fenékig érő hajat biztos nem vágnak le rövidre.
2013. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én találtam egy nagyon jót, 3800-ért vágták le a hosszú hajamat.

Úgy mentem oda, hogy csak annyit tudtam, hogy rövidet akarok. A csajszi tök aranyos volt, megnézett, elmondta, mit ajánlana, megbeszéltük. Stb.

Merre felé laksz?

2013. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1182 Budapest, Királyhágó út 20.

nagyon nagyon jó vagy 6 éve járok ide nagyon kedvesek és barátságosak és olcsó is nagyon 3000 valamennyi lenne neked (párszáz) és nagyon jó fodrász nagyon ügyes

2013. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, közben már én is rájöttem erre :) Köszi a válaszokat.
2013. aug. 2. 09:37
 5/6 A kérdező kommentje:
xv. kerületben lakok amúgy
2013. aug. 2. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Örshöz közel van egy nagyon jó , de nem tudom, mennyit akarsz utazgatni miatta.
2013. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!