Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha pöttyös a...

Mit csináljak ha pöttyös a fenekem? A szoli megoldás lehet? Vagy bőrgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés
A fenekemen már régóta piros kiütések vannak, de kizárólag a bikini alsó vonalán belül ahol nem érte a nap a nyáron, kezd leterjedni a combomra. Menjek el szoláriumozni(nem nutella barnára, csak alapjáraton is fehér vagyok mint a fal)? Vagy menjek vele bőrgyógyászhoz? Kenem minden fürdés után testápolóval tehát nem is száraz, nem piszkálom(nem vakarom, stb). Valami vitamin hiány lenne? Eddig nem foglalkoztatott mert nem nézegettem annyira. Most már van barátom és nem vmi szép látvány.
2014. okt. 29. 02:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászatra
2014. okt. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már rég elmentem volna a bőrgyógyászatra -
2014. okt. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Allergia is lehet és még sok mindent látatlanba nem lehet tudni. Nézesd meg, ártani nem árthat. Max esetleg kend Fenistil géllel, ez bőrkiütésekre is jó. Szerintem a barátodat nem fogja zavarni, hisz ez egy betegség is lehet, amiről nem tehetsz.
2014. okt. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod, miért "szak"orvos a bőrgyógyász?

Mert jobban ért az orvoslás azon területéhez, mint bárki más!

Mindenféle kence-fice használata helyett azt tedd, amit ő rendel!

Ezt viszont csak akkor tudod megtenni, ha elmész rendelésére.

.

Úgy látszik, megint eljött az ideje a "cipőt cipőboltból!" reklám ideje!

2014. okt. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!