Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy kesobb jon...

Miert van az hogy kesobb jon meg mint 28 nap? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
Az utolso elotti menstruaciom aug. 19-en kezdodott (kb 6-7napig szokott tartani. Az utolso pedig szept. 29-en. Kerlek segitsetek, mikor lesz a kovetkezo?

2014. okt. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Számtalan oka van/lehet a menstruáció késésének. Mi ezt innen nem tudhatjuk, de te sem. Készülj a 28 napra, és legyen nálad mindig tampon vagy betét, hogy ne érjen meglepetés, amúgy kevesebb is lehet 28 napnál.
2014. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez késés volt, vagy egyébként is ilyen hosszúságúak a ciklusaid? Ha csak késés, akkor én nem csinálnék belőle ügyet, ha rendszeresen ilyen hosszúak, akkor viszont nem ártana kivizsgáltatnod magad, mert ez már elég hosszú lehet ahhoz, hogy baj legyen.
2014. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogyózol véletlenül? Olyankor össze tud ám zavarodni!
2014. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"ha rendszeresen ilyen hosszúak, akkor viszont nem ártana kivizsgáltatnod magad, mert ez már elég hosszú lehet ahhoz, hogy baj legyen."


Nekem pl. 28 és 38 napok között ingadozott mindig, hol rendszeresebb volt, hol hosszabb a ciklus. Semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt soha, szültem is már, könnyen teherbe estem.

Nem jelent kifejezetten problémát a rendszertelen és hosszabb ciklus. Inkább az a ritkább, ha valakinek mindig pontosan jön meg.

2014. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet fiatal vagy és ezért még nem állt be..
2014. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

15 vagyok,es nem fogyokurazok:D

2014. okt. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!