Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogy kérdezzem...

Szerintetek hogy kérdezzem meg anyukámat arról h mikor hordhatok melltartót? Mert ha ugrálok vagy futok akkor már fáj. És van egy csomó (a nővérem után).

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
De cuki lehetsz <3
2014. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya! Amikor futok, akkor kellemetlenül érzem magam. Segítenél nekem melltartót választani?

Ne azt kérdezd meg, hogy hordhatsz-e melltartót, hanem azt, hogy segít-e kiválasztani.

Érted a különbséget? :)

2014. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nővéredet, hogy nála hogy volt. Vagy vegyél fel egy melltartót, és kérdezd meg anyukádat, hogy jól áll-e.
2014. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 29. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy fáj, kellemetlen és kérdezd meg, h mit ajánl, milyen típusút hordj. Ne az legyen a kérdés, hogy hordod-e, hanem, hogy milyet. :)
2014. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nem merek (vagyis félek kiállni elé megkérdezni, és nem tudom hogy mikor/milyen helyzetben lenne ez alkalmas) :/
2014. okt. 29. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

-Mi volt a suliban?

-Semmi különös, de megint fájt a mellem tesin futás közben. Szerinted milyen melltartót kellene hordanom?


Kész. :)

2014. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én is csak a többiekhez tudok csatlakozni.

Ne engedélyt kérj hanem tanácsot.

Vagy esetleg kérdezd meg, hogy anyukád hány évesen vett először és milyet.


De ezt most ne értsd félre, de anyukád nem látja vagy gondolja, hogy szükséged van melltartóra? Most mit veszel póló alá?

2014. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
általában trikót
2014. okt. 30. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de én úgy kezdtem, hogy: anya, eljössz velem toppot venni? Aztán mikor már rendes melltartó kellett: anya, most vegyünk már rendes melltartót, idegesít, hogy 'lötyög' és már kezd kellemetlen lenni.

Mondjuk szerencsém volt, mert anya is tudja, hogy elég hamar érő típus vagyok :D

2014. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!