Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma váltottam ki az első...

Ma váltottam ki az első fogamzásgátló tablettámat, ami a Jangee, és hamarosan el kell kezdjem szedni. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után lehet óvszer nélkül biztonságosan szexelni? Milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok? Negatív és pozitív tapasztalatokra lennék még kíváncsi!
2014. okt. 29. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem volt tőle első héten. Már 8. napon szexeltem óvszer nélkül. Védni védett, de miután letettem 1,5 évig jártam orvoshoz, és még egy év kellett mire helyrejött minden...
2014. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 klaki válasza:
Nekem nagyon jó volt. Nem voltam tőle rosszul és a hormontartalma is kevesebb. De ez egyén függő. Mindenkire másképp hat.
2014. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én több mint 2 éve szedem.Különösebb panaszom nincs rá, hatása tökéletes.Szinte azonnal megszüntette a hasi görcseimet és a vérzés mennyiségét is minimálisra csökkentette. Bár elég sokat híztam tőle,de ez volt a legkisebb gondom vele :)
2015. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!