Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kérdés. Mit...

Hüvelygomba kérdés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt voltam a barátommal, majd rögtön utána elkezdett égni a hüvelyem, megduzzadtak a szeméremajkaim. Rá egy napra már viszketett is, és ilyen fehér darabkás folyásom volt. Elmondtam anyumnak, ő rögtön mondta hogy hüvelygomba. Vettem canesten kombit, végig kezeltem magam 3 napig. Most van a 4. nap, de a hüvelybemenetem még mindig viszket egy kicsit. Kenjem még a kenőccsel és lassan elmúlik, vagy menjek nőgyógyászhoz mert ez nem is gomba volt? Bár a többi tünet elmúlt, csak ez az enyhe viszketés nem akar megszűnni.

18/L


2014. okt. 31. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos alapon szerintem menj el orvoshoz! Bármit elkaphatsz, nem csak a hüvelygomba okozhat ilyet...
2014. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és lehet, hogy a partneredet is kezelni kell.
2014. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez gombának tűnik.

Lehet hogy visszafertőz a barátod, vagy kevert fertőzésed lehet. Orvos, tenyésztés.

2014. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!