Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem visszatérő, hanem folyamat...

Nem visszatérő, hanem folyamatos hüvelygombám van nagyon sok éve. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz jártam az első pár évben de sosem múlt el így feladtam.Van valami otthoni bombabiztos módszer?20/L

2014. okt. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell kezelni, és egy kis szex szünetet tartani. Biztos, ami biztos.
2014. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De,mivel és hogyan kezeljem?
2014. okt. 27. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy keress fel egy nagyon jó nőgyógyászt. Olyan nincs, hogy nem tudják kikezelni. Egyébként mik a tüneteid?
2014. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sűrű fehér folyás...legtöbbször elég sok,ritkán van hogy kevesebb.Viszketés nincs,csak a folyás.Ja és már kb 8 éve tart :(
2014. okt. 27. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, jártál nőgyógyászhoz. Akkor nem ismeretlen az orvos. Annyiféle gyógyszer,hüvelytabletta, mosakodó gél vagy folyadék van, csak talál neked egy megfelelőt. Hosszadalmas a dolog, nem egyetlen kezelés! Türelmet, kitartást.
2014. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg az orvost,kérjen tenyésztést,hogy célzottan tudja kezelni.Járj a nyakára,egyszer csak megteszi,mert megunja.

Addig is diéta,cukor,fehér liszt elhagyása.

2014. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!