Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek sikerült a mensesét citrommal két-három nappal kitolni? Igen, akkor mennyivel előtte kell elkezdeni inni? Van itthon egy doboz Utrogestanom, szerintetek? .. most ott tartok bármit megtennék.

Figyelt kérdés

Rettentően fontos lenne, mert úgy néz ki pont beletrafál egy olyan napba mikor abszolut nem kellene.

Köszönöm a válaszokat.


2014. okt. 31. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
én a fogamzásgátló szünetet odáztam el, így később jött meg.
2014. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ige, megittam egy üveg citromlevet. És sikerült pár nappal eltolni. Namost h vagy ettől, vagy nem... ki tudja.
2014. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kizárásos alapon a citromlés módszer marad, mert nem szedek fogigátlót.

Szerinteted a citrlomlé C vitamin tartalma miatt lehet ez a hatás? Lehetne pl nagy dózisú C vitaminnal helyettesíteni?

2014. okt. 31. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a C-vitamin miatt van (ha van). A citrusfélék a májban az egyik gyógyszereket és hormonokat elbontó rendszerre hatnak, gátolják az enzim működését, ezáltal az kevésbé bontja el a gyógyszereket- és a hormonokat. Ezért minél tovább magas marad a progeszteronszint, annál később jön meg. Nyilván ez nem törvényszerű, van, akinél nem is működik, de nagyon sokat meg kell belőle inni, hogy legyen valami hatása.
2014. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!