Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak 3 nappal...

4 hónapos babámnak 3 nappal ezelőtt kipirosodott az arca. Szopik lehet valami olyat ettem meg ami neki nem jó? De valahogy nem akar eltünni mit tegyek. Lehet e valamit itthon csinálni, hogy nekeljen a dokihoz menni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem cserélted le a tusfürdődet, mosóport egyebet?
2014. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

se kaja allergiától nem szokott az arc csak kipirosodni, se amit az első írt nem az arcon jönne ki, ott nem is érintkezik nagyon ruhával, gondolom nem tusfürdővel mosod az arcát.


én inkább olyanra gondolnék, hogy szél kicsípte, nem sétáltatok kora reggel mostanában?

vagy valami durvább felületű dolgon feküdt, pl. szőnyeg és ahogy nézelődött picit kidörzsölte az arcát.

vagy egyszerűen fogzik...

ha allergia lenne, akkor viszkető, égő, ekcémás lenne szerintem

2014. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam a mellével érintkezik a pofija és tusfürdő... Ezért kérdeztem. :)
2014. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah, persze :) bocs, erre nem gondoltam, de igazad van :)
2014. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De kipirosodhat az arca, ha vmi ételre érzékeny. Az én babám tápszeres volt és mikor először adtan nem HA tápszert, piros lett az arca, csak az arca. Miután nem adtam, pár nap alatt elmúlt. Lassan 2 éves, de ha pici tejet is iszik, újra kipirul. Gondold végig, mit ehettél , ami esetleg allergizálhat, vagy ne igyál tejet pár napig. Arcát meg kénegesd babákrémmel vagy popsikrémmel, vmi semleges illatmentessel.
2014. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kezdett fogzani esetleg? Az én kislányomnak akkor volt piros és forró az arca mikor fogzott. Nem biztos hogy át is tör, de mozgolódhatnak a fogcsirák.
2014. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!