Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a ciszta miatt van hogy...

Ez a ciszta miatt van hogy neha faj a hasam lent jobb es bal oldalt a mehemnel?

Figyelt kérdés
Tavaly be küldtek vakbèl gyanuval a korházba majd ott ki derült rá 3-4napra higy cisztam van a jobb es bal oldali mehemben. es èlègge fajt fökleg jobb oldalt amikor meg nyomtak. ma vissza mentem orvoshoz es mondta h eleggè kemeny a hasam alja jobb oldalt es lehet hogy vakbelem van diètázzak a lázzam mèrjem ès hholnap menjek vissza mert ez vakbèl gyanus. tèny es valo h faj nem reg kezdett el megint fajni van mikor nega bele szur. voltam nő gyogyasznal kb 1eve es mondta hogy szerinte ez mèg nem vèszes es szedjek alacsony hormon tartalmu fogamzas gatlot es el fog mulni. es en azota szedem is..akkor ez megint mi lehet?
2014. nov. 3. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!