Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs gondjaim vannak,...

Menstruációs gondjaim vannak, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

39. napra jött meg , azaz november 2.-án.

Elég furcsa mert általában , mellfeszülés ,nagyobb étvágy vagy hasfájás jelentkezik legalább 1 héttel előtte de most semmi nem volt.

Kivéve hogy nov. 1-én egyetlen egy alkalommal rózsaszínű folyásom volt.

Sosem volt még nekem ilyen , eléggé megijedtem , előtte való napokban pedig folyton tojásfehérje szerű gumis "folyásom" volt.

Mi lehet ennek az oka , nagyon sokat olvastam , de sehol nem találtam részletes leírást.

Nov. 2.án kevés barna folyásom volt ,mára már kicsit több , de még mindig nem az igazi.

Sosem volt még ilyen , eléggé el is gondolkodom minden egyes nap hogy vajon mitől is lehet hogy nem jön meg rendesen. (20 éves vagyok)



2014. nov. 4. 00:10
 1/3 anonim válasza:

Lányok. Bárkinek bármi apro gondja van menjen nőgyógyászhoz! Komolyan!

Elmondom hogy kezdődött: Tini voltam, rendszertelen menstruácioval, sokszor napokat csuszkált. Egyszer rozsaszines egyszer barnás egyszer folyásosan jött meg. Nem mentem dokihoz mert a NETEN.... ugy olvastam hogy ez normális. Egyik ilyen furcsa menstruácios alkalmat olyan görcs és alhasi fájdalom kisért ami miatt korházba kerültem ahol is kiderült hogy méhnyakrákom van már évek ota...

Ne habozzatok elmenni orvoshoz! Kérlek titeket! Nem a világ vége!

2014. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Minden évben megyek kivizsgálásra és mindig vesznek mintát is.

Sosem volt gondom , idén is voltam már nőgyógyásznál , mindig megyek főleg mióta nem vagyok szűz.

2014. nov. 4. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, első válaszoló?
2014. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!