Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta hiánya...

Fogamzásgátló tabletta hiánya okoz-e terhességet?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám,hogy szedek fogamzásgátló tablettát, megjött a vérzésem,és nov 1-én (szombaton) kellett volna elkezdenem a következő adagot,de elfelejtettem. Azóta 4 nap telt el és éltem nemi életet. Mikor kell elkezdenem újra szedni a tablettákat és mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?
2014. nov. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Hogy terhes VAGY semmi esélye, hogy az leszel, az előfordulhat.
2014. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szede rendesen (kihagysz négy napot), akkor nem véd, ugyanúgy lehetsz terhes, mintha em is szednéd, legfeljebb a babának lesz baja töle.
2014. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzasgátló hiánya nem okoz terhességet, viszont a védekezés nélküli szex igen. Ha kihagysz egy vagy több tablettát, akkor megszünik a védettség, és ha közben szexelsz, akkor jó eséllyel terhes leszel töle.
2014. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta hiánya nem okoz terhességet, akkor minden nő terhes lenne aki nem szedi... de az,hogy szedted és most nem szeded és nem védekezel a terhesség ellen az már okozhat terhességet! Következő menstruáció első napján kell elkezdeni a következő levéllel,viszont ez nagyon nem jó,hogy kihagysz egy hónapot,és újraszeded.
2014. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak 1et kihagysz az mg nem vészes, de 4et??? És közben semmi más védekezési módszer nem volt?? Hááát ez eléggé két esélyes. Mert hiába azt írja a "nagy könyv", hogy középidőben termékeny egy nő, rengeteg kivétel van, aki épp a menstruáció előtt vagy után lett terhes.

Mi terveztük a babát, de a menstruáció előtt fogant meg :)


20 heteske

2014. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!