Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta miatt...

Esemény utáni tabletta miatt megjöhet korábban?

Figyelt kérdés

Szombaton esemény utáni tablettát kellett bevennem. Kedden voltam nőgyógyásznál vizsgálaton, és írattam fel fogamzásgátló tablettát. Ma viszont megjött, pedig az utolsó menstruációm szeptember 22-én kezdődött, tehát még korai. Az érdekelne, kezdjem-e el ma szedni a fogamzásgátlót? Az esemény utáni tabletta miatt jött meg korábban?

Köszönöm előre is a választ :)



2014. okt. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom a fogamzasgatlot mikortol kezd el szedni, de az esemenyutani felboritja az eddigi rnedet es korabban megjott tole nekem is, ketszer fordult elo es mindketszer megjott korabban, ra parnapra.
2014. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlót ugye a menzesz első napján kellene elkezdeni szedni, csak nem vagyok biztos benne, rendes menstruációnak számít-e ez most.
2014. okt. 9. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
na amit most irok, nem biztos csak tipp, szeritnem ez rendes menzesznek szamit, de hatha ir ide meg valaki !!!!Dokidat nem tudod megkerdezni?
2014. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, legfeljebb holnap tudnám, de ha ez tényleg a normális, akkor az késő, mert ma már be kellene vennem.
2014. okt. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!