Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltál már botox kezelésen...

Voltál már botox kezelésen izzadás ellen? Ha igen hol, és mennyiért?

Figyelt kérdés
Keresgélek a neten de furcsa hogy van ahol 120 000 Ft van ahol meg meglenne kb a feléből is, bár nem tudom hogy az egységeket magunk is kérhetjük e, hogy mennyi legyen a mennyisége.
2010. jan. 27. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Honalj izzadásra gondolsz ?? mert arra és másra is tök felesleges a botox sokkal olcsobb megoldás is van
2010. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, SA de nekem másik megoldás kell, amivel tudom hogy nem fogok izzadni. Az SA-nak már többször is nekiálltam de csak 1* volt valami hatása, az is kb pár napig, tudom, hogy jódarabig használni kell
2010. jan. 27. 12:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kezelést támogatja a TB? Mert van olyan ország, ahol igen. Esetleg meglehet nézni ezt valahol?
2010. jan. 27. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A TB nem támogatja. Nekem az egyik barátnőm megcsináltatta. Neki ha jól emlékszem vagy 100 ezer, vagy 120 ezer volt. Neki kb. 9-10 hónapig használt. De tényleg még egy cseppet sem izzadt. Ő Kecskeméten csináltatta.
2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ismerek nem 1 emrert lányokat fiukat akik megcsináltatták volt akinek 6 hónap de volt akinek csak 1 honapig használt -előre aláirattak egy papirt velük ha a kezelés nem jár eredménnyel ők nem reklamálhatnak ez csekély 100-140 ezerbe volt nekik

és mint kiderült már a botox /mivel a világ legerösebb idegmérgek 1-ke legyengitve / sok esetben okozott már halált is ....

+ az izzadás teljes mértékü elnyomása sok betegséget okoz

de tudod e miért is van a koros izzadás??

2010. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigyemmel nincsen gond

Szorongani valószínűleg szorongok ezt érzem magamon, de mivel a családban van más is ezzel a gonddal nem hiszem hogy ez lenne a fő ok

2010. jan. 27. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor felteszek még egy érdekes kérdést ha otthon vagy teljes nyugalomban pl zenét halgatsz hétvégén otthon a lakásban egyedül , akkor is annyira erős az izzadás mint egy idegen helyen ???
2010. jan. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!