Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyémántfejes bőrcsiszolás...

Gyémántfejes bőrcsiszolás (mikrodermabrázió)! Hol és mennyiért vettetek részt ilyen kezelésen? (Bp, Vác, Dunakeszi környékén lehetőleg. )

Figyelt kérdés
A hasamon és a karjaimon lévő striákat(terhességi-fogyási csíkjaimat szeretném eltüntetni! Mennyire volt hatásos?
2011. aug. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

azt akartam írni, hogy nem használ, de mielőtt pontatlanságot is beleírtam volna, röviden utánaolvastam.


szóval gyakran érinti a bőralját a szakadás, ezt lézeres módon nem lehet már eltűntetni, sebészi út létezik.

bőrcsiszolás.. ezt a hirdetésben, az orvos vagy szakértő ajánlotta striára? mert erről nem hinném, hogy érinti a bőr mélyebb rétegeit, "nyúlási szakadás" pedig ott van.

2011. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Másnak milyen tapasztalata van erről és hol vett részt ilyen kezelésen és mennyibe került?

2011. aug. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!