Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sebes szőrtüszőgyulladás...

Sebes szőrtüszőgyulladás szeméremdombon. Ez a krém vajon jó lesz rá?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki elküldene bőrgyógyászhoz ami nekem is megfordult már a fejemben de egy valamit még kiszeretnék próbálni. Mostanában elég sűrűn borotváltam a szeméremdomb és környékét ezért begyulladt pár szőrtüszőm amit neogranormonnal próbáltam eltüntetni de aztán elkezdett viszketni is ezért kisebesedett pár helyen ilyen kis apró gyulladt sebek vannak. A neogranormon már mit sem ér sajnos...ezért nézelődtem a neten és megakadt a szemem a Tetrán krémen ami kifejezetten szőrtüszőgyulladás illetve sebek ellen is hatásos. Szerintetek érdemes tennem egy próbát vele vagy irány a bőrdoki csak sajnos mire oda én időpontot kapok ez jövő év addig meg nem várhat. Azóta már a borotvát is lecseréltem pedig nem ócska borotvát használtam előtte sem.
2014. nov. 6. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Tetrán jó, a Neogranormon pedig semmiképpen sem (a jövőre nézve). Egész más a feladatuk, a Neogranormon a felmaródást csillapítja, hámosít, de más a hatásmechanizmusa, mint ami egy (sok) gyulladt sebre kell.
2014. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, holnap be is szerzem a kenőcsöt a patikában. Azt olvastam, hogy vény nélküli...nagyon remélem, hogy tényleg az is. És azt is remélem, hogy segíteni fog.
2014. nov. 6. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vény nélkül kapható, kb. 1000 Ft az ára.
2014. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót :)
2014. nov. 6. 21:26
 5/15 anonim ***** válasza:
De gyógyulás után a borotvát egy életre elfelejteni!
2014. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bele se merek gondolni a gyantázásba :( Félek tőle :(
2014. nov. 6. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám, hogy szörnyűbb, mint a jelenlegi állapotod. Tévedek? Nyilvánvalóan a bőröd nem tolerálja a borotvát. Egyébként az enyém sem. Borotválás után kb. két óráig szép (volt, amíg csináltam), aztán csak a gyulladt szőrtüszők maradtak.

Van még az epilátor is pl.

2014. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Van epilátorom de anyum használja mert én még a hangjától is rosszul voltam. Van két jó kozmetikus ismerősöm is aki csinál intimgyantát de nekem valamiért ez olyan kínos lenne amikor tudom, hogy nekik tök természetes sőt láttak már olyat mert ők is nőből vannak de valamiért kínosan élném meg a szituációt.
2014. nov. 6. 21:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Oké, én nem vagyok az őrangyalod, vagy az anyád, aki megmondja, mit csinálj. :) Nekem mindegy, hogy néz ki a szeméremdombod.

Jó éjt és jobbulást!

2014. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem, meg igazad van, hogy el kell felejteni a borotvát szóval igazad van. Próbálok másképp "szépítkezni". Köszönöm, hogy írtál holnap veszek Tetrant a patikában.
2014. nov. 6. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!