Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj:/ szőrösödés,...

Mi lehet a baj:/ szőrösödés, na de mitöl?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok nemrég voltam endokrinológusnál a szőrösödés miatt és jók lettek az eredményeim tehát a hormonprblémák kízárva.de akkor mieért vagyok tiszta szőr?és az arcom miért szőrös?bajusz,homlok?száj alatti pihék közt miiért van pár fekete?az orvos irt fel egy vaniqa nevű szőrösödélsgátló krrémet,arról vélemények?nagyon aggódom.

2014. okt. 19. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet alkati. ha van a családban aki szőrösebb az átlagosnál, de nem beteg akkor örökölted.
2014. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálták az összes hormont,csak azokat, amelyek a legfontosabbak a szőrösödés szempontjából. Most olyan életkorban vagy, amikor a hormontermelő mirigyek még nem hangolódtak össze. Várjatok 1-2 évet, aztán ha továbbra is fennállnak a gondok, akkor érdemes továbbvizsgálódni mellékvese hormonok irányában.
2014. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!