Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezektől elmúlik a hüvelyhomba?...

Ezektől elmúlik a hüvelyhomba?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

pont egy héttel ezelőtt kezdett el égni, viszketni és ma az a bizonyos túrós folyás is jelentkezett.

Beszéltem anyukámmal és vett nekem Canesten krémet, mikor még égett és viszketett, ma pedig vett Canesten hüvelytablettát.

Szerintetek ettől biztosan elfog múlni??

köszönöm a válaszokat!:)

16/L



2014. nov. 8. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban gomba, akkor ezektől nagy valószínűséggel el fog múlni, általában hatni szokott, de van olyan is, hogy kell még egy kúrát csinálni, vagy esetleg dokihoz menni, lehet, hogy nem is gombád van, akkor meg semmit sem hat rá a Canesten.
2014. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem gomba akkor mi lehet?

Olvastam, hogy a nemi betegségeknek is lehet ez az egyik jele, de én még szűz vagyok, szóval remélem, hogy semmi komolyabb dolgot nem kaptam el a kollégiumban :o

2014. nov. 8. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzés is lehet pl.
2014. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha gombád van, akkor nagy valószínűséggel elmúlik a Canestentől, de hüvelytablettával használd!

Együtt a kettő az igazi!

2014. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

elmult mikor hasznaltam a Canestent de kb 1,5 hettel kesobb ujra jelentkezett.

a masodik napon mikor eszre vettem, akkor este megjott a menstruaciom es azota nem viszket.

ha elmulik a menstruaciom kezeljem? es mitol ujjulhatott ki? :o koszonom a valaszokat :)

2014. dec. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!