Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg előbb a menstru...

Miért jött meg előbb a menstruációm? SOS!

Figyelt kérdés

10 nappal korábban jött meg. ilyen még nem volt .Ez a 2. év hogy menstruálok. Nagyon félek,vajon mitől van ez hogy korábban jött meg ??

Előre is Köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 9. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincs semmi gond!

A lányok-nők nem gépek, még aki hosszú ideje menstruál már, annál is eltérhet a menzesz a szokásostól, nem még annak, aki rövid ideje menstruál.

2014. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez még nem vészes eltérés. Beletelik egy-két évbe, amíg "beáll", számíthatsz még sietésre, késésre is. Jó, ha tartasz magadnál betétet vagy tampont, hogy ne kerülj kellemetlen helyzetbe.
2014. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen, ne aggódj. Én közel 20 éve menstruálok, és néha nekem is megjön korábban, aztán utána másfél évig mindig akkor.
2014. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

nem lehet hogy felborult valamilyen izém?sajnos nem tudom mi az :/

2014. nov. 9. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem borult fel semmi. Ilyen a szervezet, egy-két napos eltérés felnőtteknél sem ritka. Ne aggódj.
2014. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer volt ilyen akkor semmi bajod. Nekem tizenéves koromban volt hogy idegessegtol elobb jott meg.. pl. ha dolgozatot irtunk es aggódtam rajta. Volt olyan is egyszer, hogy egy hónapban ketszer jott meg. Szerintem ne aggódj, fiatal vagy, majd beáll a ciklusod. Ha többször előfordul ez, akkor viszont érdemes szólni édesanyádnak es elmenni az orvoshoz.
2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam nagy stressz hatására szokott előbb megjönni (vagy később)

Ha még csak 2. éve menstruálsz, ez mondhatni normális, évek múlva áll be, és sokaknak akkor sem napra pontosan jön meg. Ne

2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Ne aggódj ezen.
2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj ezzel. Még nagyon fiatal vagy, ennyi az egész.
2014. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!