Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS Menstruációval kapcsolatos...

SOS Menstruációval kapcsolatos, van okom az aggodalomra? .13/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja volt az első menstruációm, rendes vér volt, a második alkalommal is pont mikor számítottam rá. Hasfájás és görcsök nélkül. A harmadik alkalommal nem vér jött csak néha világos-, néha sötétbarna folyás. Azt hittem majd utána jön meg rendesen, de amint ez elmúlt, vér nem jött. Most megint megjött 8-án, de megint csak ilyen barna folyás van. Nem értem mi lehet. Segítsetek! Van okom az aggodalomra? Nőgyógyászhoz nem akarok menni, nagyon neeeeeem :c

13/L



2014. nov. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmi okod az aggodalomra. Az első időszakban előfordulhat, hogy nem lesz rendszeres a menstruációd, sőt akár teljesen ki is maradhat.
2014. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi okod aggódni, 13 éves vagy, ilyenkor szinte minden normális még. Az is, ha fél évig egyáltalán nem jön meg. Ez teljesen oké, változik, fejlődik a szervezeted, a hormonjaid.

A nőgyógyász meg nem esz meg. Semmi okod rá, hogy elmenj, de egyszer majd el kell, és hidd el, semmi borzasztó dolgot nem csinál veled. Ugyanolyan szakorvos, mint bármelyik.

2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy aggódj, minden rendben van veled. Ennyi idősen akár ki is maradhat hónapokra is.
2014. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszolók! Megnyugodtam. Csak nagyon fura volt... Köszi. :)
2014. nov. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!